Kõik teavad, et
Duracell kestab
kauem!

Duracell - uus võimsus Euroopa teedel!

Duracelli nimi sümboliseerib töökindlust, maksimaalset võimsust keerulistes tingimustes ja pidevat tootearendust. Tänapäevased autod esitavad akudele väga kõrgeid nõudeid, seepärast on Duracelli akud välja töötatud maksimaalse efektiivsuse ja töökindluse tagamiseks auto igapäevasel käivitamisel ka kõige keerulisemates ilmastikuoludes.

Duracelli akud on koondatud mitmesse tooteseeriasse. „Starter“ ja „Advanced“ võimaldavad tutvuda Duracelli brändiga, „Extreme“ koosneb AGM- ja EFB-tüüpi akudest, mida kasutatakse sisseehitatud Stopp-Start funktsiooniga autodes, seeria „Professional“ on mõeldud veoautodele, bussidele ja põllumajandustehnikale.

Duracell akud

Starter


Vaata hindu

Loe rohkem

Advanced


Vaata hindu

Loe rohkem

Extreme


Vaata hindu

Loe rohkem

Professional


Vaata hindu

Loe rohkem

Roosa jänes, mis läks ajalukku.

Juba palju aastakümneid on ettevõte Duracell patareide kujul taganud kogu maailmale energiat. Selle keskmes on alati olnud ja on ka edaspidi Duracelli sümbol ‒ roosa jänes. See annab kaubamargile kordumatu individuaalsuse ja tuletab väsimatult meelde, et Duracelli patareide eluiga on garanteeritult pikk.

Duracell tuli esimest korda avalikkuse ette 1973. aastal pärast seda, kui sai täiesti selgeks, et Duracelli patareid kestavad tsink-süsinik standardanaloogidest kauem. Tänu Duracelli patareide omadustele suutis jänes igasugu võistlusi võita ja jätkab võitmist tänaseni.

Aja jooksul reisis roosa jänes kogu maailmas. Evolutsiooni tulemuseks olid Duracelli patareid, mille kvaliteedi ja tõhususe kallal töötavad pidevalt vastavad eksperdid. Praegu on see üks kõige tuntumatest ettevõtete sümbolitest maailmas.


Loe rohkem

http://www.pkp.ee