Key Point Latakko

Key Point

Key Point on rahvusvaheline projekt, mis hõlmab enam, kui 700 rehvikeskust kogu Euroopas. " Key Point " fraas sõna-sõnalt tõlkides tähendab "oluline punkt". Igale kliendile, kes külastab ühte meie Key Point teeninduskeskustest, saab see hetk määravaks just tänu kõrgele kvaliteedile.

Alates 2001.aastast esindab Lätis rahvusvahelist võrgustiku Key Point firma Latakko koostöös rehvifirmaga Pirelli.

Meie partneriteks on teenindusettevõtted kõikides riigi piirkondades. Hetkel ulatub Key Point rehvikeskuste arv 61-ni, need asuvad kõikides suuremates Läti linnades. Key Point ei ole mitte ainult keskused, kus iga juht saab soetada rehve ja saada vajalikku teenust, vaid on ka koolituskeskused, kus professionaalid tõstavad oma kvalifikatsiooni. Meie spetsialistid saavad kasulikku teavet autotööstuse uuenduste, uusima tehnoloogia ja arengute kohta, samuti õpivad tundma rehvide omadusi, osalevad maailma rehvi-, velgede ja akutootjate esindajate korraldatud seminaridel.

pkp

Key Point rehvikeskused võivad pakkuda laias valikus rehve, valuvelgesid, akusid ja õlisid, samuti mis tahes muid tooteid suurimast laost Baltikumis. Selle valikus on üle 10 000 erineva rehvi, enam kui 300 liiki erineva disainiga velge. Tänu nii märkimisväärsetele võimalustele, saavad meie kliendid valida Key Point keskuses ühe 20-st mis tahes rehvimõõdu alternatiivist (kaasa arvatud rehvid veoautodele, tööstus-, põllumajandus-ja metsatöömasinatele).

Iga meie rehvikeskus on varustatud kaasaegsete eriseadmetega. Kohtumiseni Key Point rehvikeskustes.

dobele aizkraukle ardala tukums
matisa nometnu saldus raina
gulbene kraslava zrauto aloja

Leidke lähim Key Point rehvikeskus Teie linnas!

<< tagasi
http://www.pkp.ee