GT Radial

GT Radial on rehvide tootja GT Tire üks kaubamärkidest. Iga aasta investeeritakse tootmisesse suured summad, tänu millele GT Radial tooted valmistatakse viimaste maailmatehnoloogiate järgi. Rehvid toodetakse tehastes, mis on varustatud kõige kaasaaegsemate tehnoloogiatega. Rehvide väljatöötamisel on kaasatud nii ettevõtte enda spetsialistid, kui ka külalisspetsialistid Saksamaalt, kus teatakse praktiliselt kõike praktiliste autode ja rehvide kohta. Ettevõte GT Tire omab kõrget tootmisjõudlust, mis lubab tal iga-aastaselt toota 6,5 miljonit veoauto rehvi, tänu millele on ettevõte 4 kohal maailmas veoautode rehvide tootmise poolest.

Ettevõte GT Tire on üheksandal kohal maailmas suurimate rehvitootjate seas!

Teadusuuringuline tegevus

GT-Radial zinātnieki

GT Tire eesmärgiks on kõrgkvaliteetsete ja konkurendivõimeliste rehvide tootmine, mis vastavad autojuhtide kõige kõrgematele nõuetele. Oma eesmärgi saavutamiseks rajas ettevõte isikliku Euroopa tehnilise keskuse kuulsa polügooni MIRA Ltd läheduses Suurbritannias.

Rehvide väljatöötamise ja testimise osas töötavad insenerid erinevatsest maadest suure kogemusega rehvide ja autode tööstuses. Enne müügile sattumist, testitakse rehvid hoolikalt MIRA Ltd polügoonil ning läbivad tõsise kvaliteedikontrolli. Lisaks testitakse kõik uued rehvid tasakaalukuse peale kõrgetel kiirustel, testitakse mugavust juhtimisest, haakuvust märja pinnaga, rehvide müra taset ning palju muud.

Uue toodangu testimise polügoonid

GT Radial Rehvid

Praegusel hetkel toodetakse GT Radial kaubamärgi all rehvid sõiduautode, busside, minibusside ja veoautode jaoks. Kummide tooraine koostises kasutatakse kõrgkvaliteetset indoneesia kautšuki, tänu millele on toodang kõrge vastupidavusega.

GT Radial rehvid tarnitakse 80 maailmariiki ning on pälvinud seal kõrge hinnangu, kui usaldusväärne ja kaasaaegne toodang erinevat tüüpi autode jaoks, omades väga demokraatlikku hinda. Madalamad hinnad võrreldes teiste analoogiliste toodetega teistelt tootjatelt ei ole madala kvaliteedi tunnuseks. Madal hind on tingitud odavama tööjõu ning kautšuki madala hinna tõttu, kuna ettevõtte omandis on kautšuki istandused Indoneesias

Kogu ettevõtte poolt toodetava toodangu seas eksporditakse 21% - Euroopasse, 31% - USA-sse, 18% - Lähis-Idasse ning 16% - Kagu Aasiasse.

Auhinnad ja tunnistused

GT Radial peamiseks usaldusväärsuse tunnuseks on erinevate rahvusvaheliste organisatsioonide kvaliteeditunnistused. 2005-ndal aastal nimetas General Motors ettevõtet GT Tire «Aasta parimaks tarnijaks», 2006-ndal aastal aga pälvis ettevõtte maineka auhinna ettevõtte parima juhtimise eest «Best Managed Company 2006».

Ettevõtte peab kohustuslikuks kontrollimenetluste järgimist vastavalt kõrgeimate kvaliteedistandarditele, saades ISO 9001:2000 ja ISO/TS 16949:2002 akrediteerimise. Kõik TBR rehvid (radiaalsed rehvid veoautode ja busside jaoks), mis on toodetud ettevõtte GT Radial poolt ekspordi jaoks Euroopasse, vastavad kõikides normides, standardites, direktriivides ja Euroopa Liidu standardites määratud nõuetele

GT Radial ja autosport

Autospordi rahvusvahelisel areenil toetab ettevõte GT Radial aktiivselt erinevaid Aasia, Austraalia, Euroopa, Ladina- Ameerika ja Aafrika autovõistlusi

GT Radial Team

Võidusõidu meeskond GT Radial Team on moodustatud rohkem kui kümme aastat tagasi ning on tänapäevani kõige mainekam meeskond Hiina rallivõistluste ajaloos. Viimase aastakümne jooksul võttis võidusõidu meeskond osa erinevatest meistrivõistlustest, sealhulgas ka ralli maailmameistrivõistlustelt, vaikse-aasia ralli meistrivõistlustelt, rahvuslikel ralli võistlustel ning paljudes muudes.

Rahvusvahelised spordiüritused GT Radial osalusega:

Australian Drift Pro

Etetvõte GT Radial toetab aktiivselt austraalia drifterit Josh Boettcher’it, kes 2010-ndal aastal tuli Australian Drift Pro võistluse võitjaks.

Germany IDS

Võistlustel Germany IDS (International Drift Series) toetab ettevõte GT Radial driftingu meeskonda MPS Racing. 2011-nda aasta hooajal saavutas MPS Racing meeskond kõrgeid tulemusi, kui drifter Filipp Stagemann saavutas kuuenda koha kategoorias PRO

Drift Allstars European Champion

Ettevõte GT Radial sponsoreerib drifterit Benjamin Boulbes, kes võtab osa Drift Allstars võistlussarjast. Benjamin võistleb ralliautol BMW V8, mis on varustatud GT Radial spordirehvidega. 2010-ndal aastal võitis Benjamin Prantsusmaa meistrivõistlused driftingus.

Indoneesia meistrivõistlus C klassi Mercedes-Benz jaoks

Rehvid GT Radial SX-1 olid valitud C klassi Mercedes-Benz jaoks Indoneesia meistrivõistluste ametlikeks rehvideks.

Formula Drift Asia

2011-ndal aastal oli moodustatud GT Radial võidusõidu meeskond Formula Drift Asia võistlusel osalemiseks, meeskonda kuuluvad drifterid Indoneesiast, Singapurist, Malaisiast ning Austraaliast. 2011-ndal aastal saavutas meeskond üldise 3-nda koha sarjas Formula Drift Asia, auhind «Aasta usutulnuk» läks üle drifterile Josh Boettcher'ile, GT Radial Austraaliast.

Mõningad teised üritused GT Radial osalemisel või toetamisel

Ettevõtte ajalugu

1993
Oli asutatud ettevõte Giti Tire ühise ettevõtte loomise teel koos Anhui Tire Factory.

1996
Alustati sõiduatuode rehvide tootmist Giti Anhui tehases.

2000
Fujian tehase ehitamise lõpetamine, mis toodab sõiduautode rehve.

2001
GITI Anhui tehases alustati radiaalsete rehvide tootmist veoautode ja busside jaoks.

2005
Giti Tire tuli maailmas 13-ks rehvitootjate seas müügitulu mahtude järgi.

2009
Создание дочерних компаний в Великобритании и Германии для расширения экспортных продаж.

2006, 2007, 2008 ja 2010
Ettevõte oli tunnustatud General Motors’i poolt «Aasta parimaks tarnijaks».

2011
Ettevõte on 9-ndal kohal maailmas rehvide tootmises.

Keskkonnakaitse ja sotsiaalsed programmid

GT Tire asutamise hetkest sai ettevõtte filosoofia osaks sotsiaalne vastutus – ettevõte teostab keskkonnakaitse projekte ning on alati ulatama abistavat kätt abivajajatele.

GT Tire annetas 1 miljon USA dollarit Sumatra (Indoneesia) saare põhjapoolse piirkonna ning Edela-Hiina mägipiirkonna projektide arendamiseks, mille eesmärgiks on metsa kaitsmine põllumajanduslikuks piirkonnaks muutmise eest. Samuti teeb ettevõte koostööd Hiina okeanograafia teadusuuringu organisatsiooniga mere ja ookeani ressursside säilitamise küsimustes. GITI finantseerib programme, mis võitlevad infektsiooni levimise vastu, mis tekkivad metsloomadega kauplemise tulemusel.

Peale selle viib ettevõte läbi heategevusliku kampaania koostöös Hiina invaliidide ühinguga. 2010-ndal aastal annetas GITI Tire 6 miljonit yuani inimeste abistamiseks, kes vajavad abi kae ravimisel. Tulemusena saavad ligikaudu 10000 patsienti võimaluse saada tasuta nägemise taastamise operatsiooni.

GT Radial rehvide mõõdud ja hinnad

<< tagasi
http://www.pkp.ee