Sailun

Ettevõte Sailun oli asutatud 2002-ndal aastal Hiinas, Qingdao majandusliku ja tehnilise arengu keskuse Rahvuslikus piirkonnas, paari suure korporatsiooni ja rehvitööstuse ekspertide poolt Qingdao Teaduse ja Tehnoloogia Ülikooli tehnilise abiga, mille eesmärgiks oli rehvitööstuse areng Hiinas. Sailun- see on esimene rehvitootja, mis ühendas tootmise, uuringud ning demonstratsioonilise tehnika üheaegselt koos uue toodangu väljatöötamisega. Eksperdid, kes tulid tööle ettevõttesse Sailun, juurutavad aktiivselt kogemuse ning innovaatilised uuringud ja väljatöötamised maailmaklassi rehvide projekteerimisel ja tootmisel mistahes tüüpi transpordiliigi jaoks, s.h kasutatakse selliseid disaini ja kolmemõõtmelise visualiseerimise tehnoloogiaid, mis lubavad vähendada projekteerimise perioodi, parandavad täitmise kvaliteedi ning vähendavad kulusid.

Praeguseks investeerib ettevõte Sailun üle kolmandiku oma ressurssidest uuringutesse ja väjatöötamistesse. Tettevõtte teadusuuringu keskus teeb koostööd teiste instituutide ja ülikoolidega, sellistega, nagu Zhejiang Ülikool, Kaitseministeeriumi Rahvuslik Tehnikaülikool ning Qingdao tehnika ja teaduse Ülikool. 2009-ndal aastal olid Sailun ning Qingdao tehnika ja Teaduse Ülikool välja valitud rehvide tootmistehnoloogiate Rahvusliku Uurimiskeskuse loomiseks.

Sailun ekspordib oma toodangut kümnesse Euroopa, Aasia, Ameerika ja Aafrika riiki ning regiooni. Ettevõtte areneb tohutus tempos ning perioodil 2008 kuni 2010 aasta tootmismahud suurenesid 2,8 miljonist kuni 9,1 miljoni radiaalrehvini.

Sailun- kvaliteedi märk

Üheaegselt koos innovatsioonide ja tehnoloogia arendamisega, juurutab ettevõte rehvide väljatöötamise ning tootmise, kvaliteedikontrolli, ressursside ning energeetika kontrolli, korporatsiooni juhtkonda, ladude logistikasse, turunduse ning teenuste protsessidesse kontrolli ning juhtimise võrksüsteeme ning samuti ka arvutisüsteeme.

Sailun püüdleb ideaalse kvaliteedi poole. Ettevõte Sailun on sertifitseeritus rahvusvaheliste organisatsioonide poolt ning vastab kõige rangematele kvaliteedi standarditele , sealhulgas:

  • Kvaliteedikontrolli sertifikaat ISO 9001
  • Ressursside juhtimise sertifikaat ISO 14001
  • Kvaliteedikontrolli sertifikaat ISO/TS 16949
  • Usa transpordiameti sertifikaat (DOT)
  • Euroopa Majanduskomisjoni E-märkme sertifikaat (ECE)
  • Sertifikaat INMETRO
  • Sertifikaat SIRIM
  • Sertifikaat SONCAP
  • Kohustusliku Hiina toodangu kontrolli sertifikaat

Sailun toodasngu valik

Sailun rehve valivad need, kes eelistavad kvaliteedi ja hinna optimaalset suhet.

Sailun toodab ning müüb erinevat tüüpi rehve sõiduautode, kergete veoautode, keskmiste veoautode ja maasturite jaoks. Lühikese aja jooksul on antud kaubamärk suutnud pääseda kõrgetele positsioonidele autorehvide maailmas ning realiseerida oma toodangut Aasia, Euroopa, Aafrika ning Ameerika territooriumil.

Sailun

Sailun rehvide mõõdud ning hinnad

Rehvide väljatöötamisel, osutab ettevõte Sailun erilist tähelepanu rehvide disainile, uute tehnoloogiate juurutamisele tootmisprotsessi ning personali kvalifikatsiooni taseme tõstmisele. Rehvide mustri ainulaadsus saavutatakse tänu 3D modelleerimise tehnoloogiatele, mida ettevõte Sailun esimesena juurutas rehvitööstusesse.

Põhinedes testide tulemustel, mis viidi läbi igapäevase ekspluatatsiooni reaalsetes tingimustes ning samuti autode sportlike ralli võistluste tulemusena, pakub Sailun ainult usaldusväärset toodangut.

Sailun ja автоспорт

Alates 2011-ndast aastast hakkas ettevõtte Sailun aktiivselt looma oma autospordi ajalugu. Tänapäevaks esindab ettevõte Sailun oma rehve driffi võistlustel, osaleb tuuning šõudel ning samuti osaleb aktiivselt programmis, mis õpetab kõikidele soovijatele juhtimisoskust.

Sailun ja SGR Team

Alates 2011-ndast aastast, ettevõte Sailun teeb koostööd SGR Team’iga autojuhtide kvalifikatsiooni tõstmise valdkonnas.

Selline koostöö oli valitud mitte juhuslikult, kuna koostöö SGR Team’iga võimaldab ettevõttel Sailun Tires saavutada nii meeste, kui naiste auditooriumit igas eas, kes huvituvad professionaalsest ning harrastusautospordist. Tänu Sailun ning SGR vahelisele koostöö, saavad paljud entusiastidest autosõbrad realiseerida oma unistusi rallisõitudest, eriti need, kes unistavad autospordist harrastaja tasemel.

Sailun osaleb SEMA auto-šõul

2011-ndal aastal võttis ettevõte Sailun osa maailma suurimas tuuning-šõus SEMA, mis toimub iga aasta Las Vegases. Autošõu raames esitas ettevõte sailun oma uued rehvid Atrezzo SVR LX, mis saavutasid kohtunikke erilise tunnustuse, kui «2011-nda aasta üks parimaid tooteid» ning SEMA Global Media Award auhinna.

Samuti koostöös Andrew “FatnFly” McDonald’iga, esitas Sailun Tire tuuningauto Hyndai «FatnFly» Genesis 2.0 GT, mis omas täiesti eksklusiivset välimust – esiraud VegaType 3, 2,0 liitrine turbo-mootor, Sailun rehvid ning palju erinevaid eksklusiivseid aksessuaare.

Ettevõtte Sailun koostöö CoolKidsClub’ iga

Sailun Tires alustas oma koostööd CoolKidsClub’iga, võimaldades rehvid driffingu jaoks. Antud koostöö võimaldab ettevõttes Sailun mitte ainult edendada oma kaubamärki driffingu armastajate seas, vaid saada ka hinnalist kogemust autospordis, mis lubab ettevõttes täiustada rehvide omadusi, parimate tulemuste näitamiseks nii autorallidel, kui ka linnatänavatel.

Selle programmi raames annab Sailun Tires võimaluse sportlastel osaleda projekteerimise protsessides, saades selle samaga maksimaalset kasu toodangust. Driffingu ning ringiralli käigus saadud informatsiooni edendab ettevõtte Sailun Tires toodangu uutele kõrgustele, osutades ettevõtte inseneridele edaspidistele vajalikele parandustele.

Keskkonnakaitse

USA keskkonnakitseamet fikseeris, et kindlates tingimustes, mõningad rehvimudelid raske autotranspordi jaoks on võimelised vähendama kahjulikke lämmastik oksiidide väljaheidet atmosfääri ning tarbitava kütuse kogust 35 võrra ning enam. Sailun esitab samuti madala veeretakistusega rehvimudeleid, mis olid sertifitseeritud ettevõtte SmartWay poolt. Ettevõtte Sailun EFT programm – see on pidev panus keskkonnakaitsesse ning klientide heaolusse, mis võimaldab neil mitte ainult saada kvaliteetset toodangut soodsa hinna eest, vaid samaaegselt ka koondada mõju loodusele.

Rehvide taastamise tehnoloogiad

Sailun rehvide tootmise tehnoloogiatel ning saavutustel põhinev Hiina Demonstratsiooni baas rehvide töötlemiseks Qingdao’s- see on panus optimiseeritud tehnilise platvormi väljatöötamisesse, rehvide taastamise ja töötlemise tööstuses, vähendades tunduvalt töödeldud rehvide arvu ning viies sisse informatsioonilisi tehnoloogiaid sellesse valdkonda. Tänu rehvide tootmistehnoloogiate sünteesile ning nende mitmesihilisele kasutamisele, töötab baas välja uusi mudeleid toodete utiliseerimiseks.

Demonstratsiooni baasi aluseks on kohalike ja ravhusvaheliste eksperdigruppide kogemus, kes spetsialiseeruvad rehvide taastamise küsimustel. Väljatöötluse aluseks on rehvide külma taastamise arenenud rahvusvaheline süsteem antud valdkonnas.

Demonstratsiooni baasi töö tulemusena, oma tööaja ära teeninud rehvid ei reosta keskkonda, vaid töödeldakse erinevateks toormaterjalideks, mida edaspidi kasutatakse laialt keemia- või kergetöösustses, ehitusel või transpordil.

Sailun rehvide mõõdud ja hinnad

<< tagasi
http://www.pkp.ee