Roberts Kubica läheb üle Pirelli rehvidele

Mullu sai endine Vormel 1 piloot Robert Kubica Pirelli rehvidega kahe ralli võitjaks ja ka tänavu WRC autovõistlustel jätkab ta oma koostööd Itaalia ettevõttega. Pirelli rehvide topi hinnangut kasutab ka tšehh Martin Prokop, kes läks nendele rehvidele üle eelmise aasta oktoobris ja regulaarselt finišeerib punktide tsoonis, ning itaallane Lorenzo Bertelli, kes mullu oli enamuse hooajast WRC2 liider.

Uus WRC hooaeg algab Monte-Carlo-ga, kuhu Pirelli toob uue põlvkonna RK ja RKW rehvid, mida esitleti esmakordselt mullu Saksamaa rallil ja mida täiustati 2015. aasta hooajaks.
 

 

„Monte-Carlo ralli on üks tähtsamaid sündmusi autospordi maailmas, just samuti kui Monaco Grand Prix, '' Le Manche-i  24 tunni võistlused“ või Indy 500. Ja tervitades Robert Kubicat, kes meie rehvidega võitis eelmisel aastal Monza ralli ja ''Bettega Memorial'' rallisprindi,  ühinemisel Pirelli perekonnaga, oleme alustanud uut hooaega parimal võimalikul viisil'', – teavitas Pirelli autospordi osakonna direktor Paul Hembery.
 

 

Colesa.ru