„Pirelli TYRElife annab veelgi rohkem…“

Selle aasta 23. jaanuaril lõppes juba teine Pirelli Key Pointi korraldatud kampaania „Pirelli TYRElife annab veelgi rohkem…“. Seekordseks õnnelikuks võitjaks osutus Sten Sugasep, kes sai võimaluse külastada Lätis puhkekompleksi Vonadziņi ja nautida talvesõitu jäätunud Ludza järvel koos kuulsa autosportlase Siim Plangiga.

Kogu päeva jooksul oli võimalus mitte ainult nautida rallisõitu Eesti kiireima autosportlase Siim Plangi kõrval, vaid ka panna proovile oma jõud, tunda adrenaliini ja õppida autospordis vajalikke oskusi professionaali juhatusel.

Kampaania toimus vahemikus 15.09.2014 kuni 31.12.2014 ja selles sai osaleda igaüks, kes oli hankinud endale Pirelli rehvikomplekti (4 tk) ning registreerus osalejaks TYRElife programmis.

 

 

 

 

 

Pirelli Key Pointi Balti riikide võrgu arendusjuht Mārtiņš Zeimanis ütles: „Peagi on programmis TYRElife osalejaks saanud juba 5000 klienti. See tähendab seda, et ohutus on autojuhtide jaoks esimesel kohal, nii kõige ohutumaid rehve valides kui ka kaitstes ennast liigsete kulude ja reaalsuse eest teedel.

Pirelli on näidanud ennast tootjana, kes keskendub turvalisusele igal autoga seotud alal – alates igapäevastest sõitjatest ja lõpetades maailma kiireimate pilootidega, kes istuvad meteoorina sööstvate autode rooli taha Vormel 1 võistlustel. Turvalisus, vastupidavus ja suurepärane sooritusvõime on just need omadused, mis on Pirelli rehvidel, ning me soovisime anda oma klientidele võimaluse istuda võimsa auto rooli taha ja panna end proovile sportlikes tingimustes.”

 

TYRElife on Pirelli Key Pointi rehvikeskuste pakutav kõikide Pirelli rehvide laiendatud garantiiprogramm, mis täiendab juba olemasolevat standardset garantiiprogrammi. Juba teist aastat pakutakse kampaaniast osavõtjatele võimalust osaleda erilises loteriis ja nautida ekstreemset talvesõitu sportautoga.