Pirelli TYRElife annab veelgi rohkem …

Käesoleva aasta 24. aprillis lõppes Pirelli Key Point poolt korraldatud kampaania „Pirelli TYRElife annab veelgi rohkem …“ ja kolm õnnelikku võitjat said nautida ekstreemset sõitu sportautoga, legendaarsete autosportlaste  Ott Tänaku ja Māris Neikšansiga.

Kampaania toimus alates 01.04.2012. kuni 31.12.2013. ja selles võis osaleda igaüks, kes oli hankinud Pirelli rehvikomplekti (4 tk) ja registreerinud ennast TYRElife programmis.

Õnnelikeks võitjateks sai Indrek Tamm, Rasmus Aaviste ja Tarmo Sälik, kes koos Eesti kiirema sõitjaga Ott Tänakuga,  Läti autosportlase Māris Neikšānsi ja Pirelli Key Point esindajatega, läksid, „Kehala” ringrajale Eestis, et kogu päeva vältel saaks proovida oma jõudu ja õppida autospordile vajalikke kogemusi professionaalide juhendamisel.

 

Nagu märkis Mārtiņš Zeimanis, Pirelli Key Point võrgu arengujuht Balti riikides: „ Laiendatud garantiiprogramm TYRElife on juba ühe aasta vanune ja selle ajaga on osalejate arv kasvanud kuni 2000. See tähendab, et inimesed hindavad ohutust, mida pakub TYREelife, sest see on aja säästmise garantii ja autojuhi kaitsmine liigsete väljaminekute eest, mis on seotud rehvi mehaaniliste vigastustega.

Pirelli annab alati rohkem nii ohutuse kui ka vastupidavuse mõttes, sellepärast soovisime ka meie anda oma klientidele veelgi rohkem ja pakkuda unikaalset võimalust proovida enda jõudu, juhtides sportautot.  See on ainus sellist laadi kampaania, mil osalejatel on võimalus mitte ainult nautida hingematvat sõitu kogenud autosportlasega, vaid ka endal istuda auto rooli ja tunnetada adrenaliini!   ”