Sõiduautode suverehvide TOP 9

top 6

Kuigi autoga sõitmisel loetakse kõige ohtlikumaks aastaajaks talve, on ka suverehvide valik olulise tähtsusega. Suvistel teedel ei ole küll lund ega jääd, kuid sõidumugavust ja -ohutust mõjutavad teised tegurid, näiteks tolm ja veeloigud, aga ka inimloomusele omane püüd dünaamilisema sõidu poole. Samuti on suvel teedel ja õuedes rohkem lapsi, jalgrattureid ja teisi liiklejaid, kelle tõttu võib tekkida äkkpidurdamise vajadus. Sellises olukorras võib iga sentimeeter olla otsustava tähtsusega.

Järgnevalt esitame meie asjatundjatee koostatud suverehvide nimekirja, et teil oleks hõlpsam valida oma autole rehve 2016. aasta suveks.

Premium-klassi suverehvid
– silmapaistev tõhusus!

CINTURATO P1 VERDE

Nr 1. Pirelli P1 Cinturato Verde – linnatänavate alistamiseks

Need rehvid on suurepärane valik, kui sõidate suvel põhiliselt linnas, kiirendate ja pidurdate tihti valgusfooride ees, ummikutes jne. Need rehvid tagavad suurepärase haarduvuse nii kuival kui ka märjal asfaldil. Pirelli rehve iseloomustab suur läbisõit, mis tagab teie uutele rehvidele pika kasutusea.

Pirelli suverehvid P1 Cinturato Verde sobivad kõige paremini sellistele kompaktautodele nagu näiteks Hyundai i20, VW Golf ja VW Polo, A-klassi MB, Toyota Yaris, Ford Fiesta jt.

Hind alates 53,50 EURHind alates

“Pirelli” “P7 Cinturato”

Nr 2. Pirelli P7 Cinturato – rahulolu kaugsõitudest

Rehvid, mis sobivad suurepäraselt kombineeritud sõitudeks – sõitmiseks nii linnas kui ka maanteel. Euroopa suurimad autotootjad soovitavad neid rehve keskklassi autode tehasekomplekti. Pirelli rehve iseloomustavad hea dünaamika, väike veeretakistus, suur läbisõit ja suurepärased pidurdusomadused märjal asfaldil.

Pirelli rehvid P7 Cinturato Blue on esimesed rehvid maailmas, mis ohutuse ja kütusesäästlikkuse parameetrite põhjal on saanud kõrgeima hinde AA (EN uute rehvide markeerimise kohustuslikus süsteemis). Blue versiooni rehvide veeretakistus on veelgi väiksem, nad kannavad hoolt teie ja teie pere ohutuse eest, säästavad vahendeid ning tagavad väiksema kütusekulu ja lühema pidurdusteekonna.

Pirelli suverehvid P7 Cinturato on parim valik, kui sõidate kesklassi autoga nagu näiteks Škoda Octavia, Nissan Qashqai, 3. seeria BMW, Ford Focus, VW Touran või Passat, Audi jt.

Hind P7 alates 71,00 EURHind alates

Hind P7 Blue alates 97,10 EURHind alates

“Yokohama” “BluEarth-A AE-50”

Nr. 3. “Yokohama” “BluEarth-A AE-50”– tõeliselt rohelise mõtteviisi näidis

Need Yokohama rehvid on parim valik autojuhtidele, kes pööravad suuremat tähelepanu loodushoiule. Rehvid tagavad väikese kütusekulu ja pika läbisõidu. Jaapani insenerid on mõelnud ka kõrgetele ohutusstandarditele, seega pakuvad Yokohama rehvid BluEarth-A AE-50 lisaks teistele plussidele kõrget ohutuse ja stabiilsuse taset.

Yokohama suverehvid BluEarth-A AE-50 sobivad kõige paremini keskklassi autodele nagu VW Passat, Audi A6, Toyota Avensis, Lexus IS250 jt.

Hind alates 49,40 EURHind alates

“Michelin” “Crossclimate”

Nr. 4. “Michelin” “Crossclimate”– ohutus igas olukorras

Rehvide revolutsioonilise efektiivsuse iseärasused tagavad suurepärase sooritusvõime kõigis ilmaoludes. Lisaks sellele demonstreerivad rehvid Crossclimate suverehvidele iseloomulikke omadusi märjal ja kuival teel pidurdamisel, aga ka külmal ajal, mis on näide suve- ja talverehvide tehnoloogiate suurepärasest ühitamisest. Seega võib neid rehve kasutada kuni karmi talve saabumiseni, sest nad on markeeritud tähisega M+S ja sümboliga 3PMSF (lumehelbed).

Michelini rehvid Crossclimate on ette nähtud erinevatele sõiduautodele alates kompaktautodest kuni suurte autodeni.

Hind alates 68,50 EURHind alates

TOP 9

Keskklassi suverehvid
-suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe!

“Falken” “Ziex 914 Ecorun”

Nr 1. Falkeni Ziex 914 Ecorun– spordimaailmast laenatud rehvid

Need hea juhitavuse tagavad rehvid on suurepärane valik teie autole, kui sõidate suvel põhiliselt linnas. Paljud nende rehvide eriomadused on laenatud autospordi maailmast, seetõttu on need rehvid üks populaarsemaid valikuid autojuhtide seas, kes harrastavad keskklassi autoga dünaamilist sõidustiili. Eriti väärivad märkimist sõiduomadused ja efektiivsus märjal teel pidurdamisel.

Falkeni suverehvid Ziex 914 Ecorun sobivad praktiliselt kõikidele keskklassi autodele.

Hind alates 45,50 EURHind alates

“GT Radial” “Champiro FE-1”

Nr 2. GT Radiali Champiro FE-1– universaalne mugavus

Nende suverehvide tootja asub konkurentide seas auväärsel 11. kohal maailmas, mis loomulikult on veel üks tõend nende rehvide kõrgest kvaliteedist. Peale selle on neil rehvidel vee ärajuhtimiseks neli soont, mis vähendab vihmase ilmaga vesiliu tekkimise ohtu ning tagab hea juhitavuse ja ohutu sõidu nii linnatänavatel kui ka maanteel.

GT Radiali suverehvid Champiro FE-1 tagavad teie keskklassi autole vaikse sõidu.

Hind alates 49,90 EURHind alates

“Momo” M3

Nr 3. Momo M3– dünaamika ja ohutus

Rehvi Itaalias loodud tänapäevasel turvisemustril on vee kiireks ärajuhtimiseks neli pikisoont, mis vähendavad vesiliu tekke riski ja tagavad dünaamilise sõidustiili korral suurepärase juhitavuse.

Momo suverehvid M3 sobivad oivaliselt kasutamiseks peaaegu kõikidel keskklassi autodel, tagades vaikse sõidu nii linnatänavail kui ka maanteel.

Hind alates 65,90 EURHind alates

“Sailun” “Atrezzo ZSR”

Nr 4. Sailuni Atrezzo ZSR– kontroll mis tahes tingimustes

Kõige nõutavamad rehvid säästuklassis, sest paistavad silma universaalsete omaduste ja suurepärase hinna poolest. Rehvid on ette nähtud sõitmiseks nii linnas kui ka maanteel ning tagavad suurepärase haardumise nii kuival kui ka märjal teel.

Hind alates 44,80 EUR Hind alates

TOP 9

Säästuklassi suverehvid
–kes tahavad mõistlikult säästa

“Westlake” SP06

Nr 1. Westlake’i SP06– igapäevasteks linnasõitudeks

Need säästuklassi suverehvid sattusid meie nimekirja seetõttu, et neid iseloomustab parim hinna ja kvaliteedi suhe linnasõitudel.

Hind alates 24,50 EURHind alates