Partnerite uudised

Laiendatud garantii

  Kolmekordne tarbijate huvide kaitse     6-kuune kaitse mehaaniliste kahjustuste eest Kui rehv saab kasutamisel väliste tingimuste tõttu kahjustada (torke, rebenemise või deformeerumise tõttu) ja kahjustus ei ole seotud tootmisveaga, vahetatakse rehv tasuta välja uue analoogse rehvi vastu. Kui… Lasīt tālāk »

Sailun Atrezzo ZSR

Atrezzo ZSR Atrezzo ZSR uue põlvkonna rehvid on loodud, tagamaks eeskujulikke juhitavuse häid näitajaid nii kuival kui ka märjal teel. Assümeetriline disain, parendatud rehvi koostis tagavad tänavail ja magistraalidel erakordse juhitavuse. Protektori assümeetriline disain tagab kompromissitu juhitavuse Protektori õla lai… Lasīt tālāk »

Yokohama tarnib rehve Mercedes GLC-le

Yokohama rehvid on valitud firma Daimler AG Mercedes-Benzi mudeli GLC tehasevarustusse. Keskmise suurusega maasturile paigaldatakse Yokohama rehvid ADVAN Sport V105 mõõtudega 235/60R18 ja 235/55R19. Heakskiidetud rehvid saavad markeeringu MO, mis kinnitab, et rehvid on homologeeritud Daimlerile. Tootja kinnituste kohaselt on… Lasīt tālāk »

Pirelli tähistas Frankfurti autosalongis kahetuhandendat homologeeringut

Pirelli kasutas Frankfurti autosalongi, et tähistada omapärast juubelit – firma Premium-rehvid valiti juba 2000. korda mitmesuguste sõidukimarkide tehasekomplektidesse.Üksnes 2015. aasta esimesel poolaastal homologeerisid autotootjad firma rehve kahesajal korral. Luksussektoris, kus see Itaalia bränd on turuliidriks, sõlmiti leping rehvide valmistamiseks uuele… Lasīt tālāk »

Falkeni rehvid on nüüd maasturi Honda HR-V rehvivalikus

Kui kavatsete osta Honda HR-V, mis tuleb Euroopas müügile eeloleval suvel, saate valida oma autole Falkeni rehvid. Falkeni teatel andis Honda Euroopa osakond nõusoleku HR-V komplekteerimiseks rehvidega Falken Ziex ZE914 Ecorun mõõdus 225/45 R18. See on esimene näide Honda ja… Lasīt tālāk »

75 suurima rehvitootja reiting

PortaalTyres & Accessories koostas 2014. aastal tulemuste põhjal suurimate rehvitootjate pingerea. 2015. aasta pingerida avaldatakse 2016. aasta juunis-juulis. Pingerea koostamisel arvestati ainult rehvitootjate rehvimüügi mahte, samal ajal kui rehvitootjad saavad kasumit ka mitterehvitoodete müügilt, autode tehnohooldusteenuste osutamiselt jne. Sellised firmad… Lasīt tālāk »

Pirelli testib nutikad rehve super-klassi autodele

„Jätkame tööd Pzero perekonna rehvide kallal, täpsemini paigaldame nende sisemusse elektroonikat, mis hakkab tegema koostööd sõiduki pardaarvutiga – see saab olema midagi enamat kui lihtsalt rõhujälgimise süsteem,” teatas Pirelli tehnoloogiadirektor Maurizio Boiocchi. Millegi enama all peab hr Boiocchi silmas süsteemi… Lasīt tālāk »

Pirelli ja Porsche laiendavad koostööd

Porsche homologeeris kaks Pirelli rehvimudelit oma kompaktsele maasturile Macan. Pirelli ja Porsche koostöö ulatub juba ammustesse aegadesse. Kahe tuntud brändi viimase kokkuleppe kohaselt homologeeriti uue Porsche Macani komplekteerimiseks rehvid Pirelli PZero ja Pirelli Scorpion Verde All Season. Nagu täheldas Pirelli… Lasīt tālāk »