FALKEN Azenis FK453

 


High Tech rehvid teedel

Täiesti uus High-Performance sportrehv

Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

Protektori muljetavaldavas mustris annavad tooni pikisuunalised sooned,  kolm laia ja üks kitsas. Koostöös nihutatud lamellidega protektori õlatsoonis juhib see uus muster tõhusalt eemale suured veekogused ning näitab üles väljapaistvat vastupidavust vesiliule. Ühenduses ümardatud õlatsooniga, mille eesmärgiks on suurendada rehvi kokkupuutepinda teega, suurendab täieliku kahekordse katva kihiga „NUR-Spec“ tehnoloogia (kummisegu koostis ja muster on töötatud välja nende andmete alusel, mis on saadud kogemusest, mida pakkus osalemise 24-tunnilistes võidusõitudes Nürburgringil) märkimisväärselt sirgjoonelist stabiilsust suurtel kiirustel. Välisseina märksa suurem jäikus parendab kurvide läbimist, protektori vahelduvad faasinihkega plokid aga alandavad mürataset.

 

Rehvide pehmus, mis on vajalik heaks haardumiseks märgadel pindadel ning kauakestev tööiga ja maksimaalne efektiivsus teel –nende vajaduste vahelise tasakaalu otsinguil lahendasime keerulise ülesande ja lõime põhimõtteliselt uue, Silica komponendi kõrge sisaldusega kummisegu koostise. Silica lisamine uuele NUR-Spec’i* segule tagas juhitavuse parendamise ja suurepärase haardumise kõigis teeoludes.
Tulemusena on Azenis FK453 meie poolt aastakümneid autospordis oldud ajaga omandatud kogemuste ambitsioonikaks kõrgpunktiks

High Performance tehnoloogiate maksimaalne tase

Peamised iseärasused:

 • Maksimaalne tundlikkus rooli keeramistele
 • Madal müratase kõigil kiirustel
 • Kõrge turva- ja stabiilsustase
 • Ohutu ja kindel sõidurea vahetus
 • Kõrge stabiilsus kiirel suunamuutmisel
 • Väljapaistev vastupidavus vesiliule
 • Parendatud juhitavus märjal pinnal
 • Vähendatud pidurdustee pikkus
 • Kiirusindeks “Y” (üle 300 km/h)

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

Azenis FK453 rehvi ehituse iseärasused
 1. Rehvi õlatsoonide ümardatud profiil kõrgendab protektori kontaktsurvet, mis tagab märkimisväärselt suurema stabiilsuse suurtel kiirustel.
 2. „NUR-Spec“’i ehitust iseloomustab kahekordne, tugevdatud, jätkukohtadeta nailonkate
 3. Ääre nailonkiht

Azenis FK453 protektori koostisosad

 

 

 1. Protektoris on kolm laia soont vee eemalejuhtimiseks, mis parendab vastupidavust vesiliule.
 2. Õlatsoonidesse on ehitatud sisse nihkes lamellid, mis purustavad veekihi märksa tõhusamalt kui tavalised protektorid, tagades parendatud juhitavuse märjal pinnal ja väljapaistva stabiilsuse suurtel kiirustel.
 3. Jäigemad välisseinad parendavad stabiilsust kurvides.
 4. Vahelduvad faasinihkega protektori plokid alandavad mürataset.
 

 


Falken

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 tootesarja rehvid on orienteeritud säästlikkusele, mugavusele ja pikale tööeale, mis teeb Sincera SN828-st ideaalse valiku majanduslikult mõtlevale autojuhile. Neid madala müratasemega rehve iseloomustab suurepärane kursilpüsivus, seda isegi suurtel kiirustel; uus Silica lisandiga koostis tagab aga oluliselt parendatud vastupidavuse vesiliule.

rohkem >

Ziex ZE912
Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

FK452
FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

rohkem >

Azenis FK453CC
Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

rohkem >