FALKEN Azenis FK453CC

 


Universaalsus luksklassi crossover’itele ja maasturitele

Sport- ja linnamaasturite kõrgtehnoloogia teedel

Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili. Rehvi liiklusnäitajad võimaldavad parendada uute põlvkondade maasturite sportlikkust – et saadavad juhtimiselamused oleksid veelgi laitmatumad ja kordumatumad. Azenis FK453CC, evides parendatud haardumist ja tagades suurema sõiduelamuse, tagab suurepärase veojõu märgadel ja kuivadel pindadel, toomata seejuures ohvriks mugavust.

FK453CC rehvi suured õlaplokid ja terviklik välisribi parendavad juhitavust ja stabiilsust. Ka alandavad need rehvid tõhusalt mürataset ja parendavad juhtimismugavust. Lisaks sellele on FK453CC rehv usaldusväärne keerulistes teeoludes – tänu kolmele katkematule soonele, mis eemaldavad tõhusalt suured veekogused ja parendavad märkimisväärselt vastupidavust vesiliule.

Lisaks sellele töötas ettevõte välja rehvi külgseinte uue stiilse disaini – toonitatult nooljas, Falkenit  sümboliseerivate „F“ tähtede kujuline muster, mis parendab rehvi üldist väljanägemist ja täiendab luksuslikest crossover’itest ja maasturitest saadavat muljet.

Interaktiiv

Peamised iseärasused

 • Uus Silica komponent
  Paremaks haardumiseks märgadel ja kuivadel pindadel
   
 • Spetsiaalne nooljas „F“ tähtede kujuline muster, mis sümboliseerib Falkenit
  Külgseinte täiesti uus kujundus parendab rehvide disainist saadavat üldmuljet
   
 • Kolm laia pikisuunalist kanalit
  Juhivad tõhusalt eemale vee ja parendavad oluliselt vastupidavust vesiliule – suurepäraseks juhitavuseks märjal pinnal
   
 • Arvukad tugevdatud nailonkihid
  Töötatud välja parimaks stabiilsuseks suurtel kiirustel. Koos karkassi uue, optimeeritud profiiliga, tagavad need parima kokkupuute teekangaga, mis tagab kõrgendatud juhitavuse, iseäranis sõidurea vahetamisega seotud manöövritel.
   
 • Protektori asümmeetriline muster
  Suurte väliste õlaplokkidega, tagab kurvide parendatud läbimise, parima veojõu pidurdamisel ja rehvi veeremüra alandamise.
   
 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

 

Azenis FK453CC iseärasused

 

 

 

 1. Protektoril on kolm laia soont vee eemalejuhtimiseks, mis kõrgendab vastupidavust vesiliule.
   
 2. Õlatsoonidesse sisseehitatud lamellid purustavad veekihti tavaliste protektoritega võrreldes märksa tõhusamalt, tagades parendatud juhitavuse märgadel pindadel ja väljapaistva stabiilsuse suurtel kiirustel.
   
 3. Jäigemad välisseinad tagavad stabiilsuse kurvides.
   
 4. Protektorit ümbritsevad faasinihkega plokid alandavad mürataset.
   
 

 

 


Falken

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 tootesarja rehvid on orienteeritud säästlikkusele, mugavusele ja pikale tööeale, mis teeb Sincera SN828-st ideaalse valiku majanduslikult mõtlevale autojuhile. Neid madala müratasemega rehve iseloomustab suurepärane kursilpüsivus, seda isegi suurtel kiirustel; uus Silica lisandiga koostis tagab aga oluliselt parendatud vastupidavuse vesiliule.

rohkem >

Ziex ZE912
Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

FK452
FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

rohkem >

Azenis FK453
Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

rohkem >