FALKEN Espia EPZ

FALKEN Espia EPZ


Espia EPZ protektors

Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

Falken Espia EPZ rehvide eristavaks iseärasuseks on ka nende pikk tööiga. Rehvid on võimelised teenima mitu hooaega, vaatamata isegi kasutamistingimustele. Lisaks tagab eriline „vananemisvastane“ tehnoloogia Falken Espia EPZ vastupidavuse mehhaanilistele painetele ja ultraviolettkiirtele.

Eripära on ka rehvide protektori ehituses. Protektori mustri keskosas on plokkidel kõrge koostustihedus. Mustri mõlemal küljel on aga plokid üksteisest selgemini eraldatud. Falkeni ettevõttes nimetati seda „kahepoolseks kujuks“ ning tänu sellisele mustrile õnnestus ühendada Falken Espia EPZ rehvide kasutamise funktsionaalsus nii lumel kui jääl.

Vaata suurused ja hinnad


 

Falken Espia EPZ iseärasused:

  • rehvil on protektori kahekordne muster, kus keskosa vastutab haardumise eest jäätunud teedel, külgmised lamellid aga haardumise eest lumistel teedel;
  • üksteise suhtes nurga all paiknevad sügavad sikksakikujulised kanjon-lamellid tagavad suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates ilmastikutingimustes;
  • külgmised lamellid aitavad kaasa liikumise stabiilsuse suurendamisele;
  • rehvi „vananedes” imbub protektori sügavusest ülemistesse kihtidesse keemiline koostisosa, mis kaitseb ultraviolettkiirte eest ja tagab suure elastsuse, mis lubab pikendada väliskummi kasutusaega.

FALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZ


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >