FALKEN Eurowinter HS415

FALKEN Eurowinter HS415


FALKEN Eurowinter HS415 protektors

Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

Vaata suurused ja hinnad


 

Tehnilised lahendused

Falken Eurowinter HS-415 rehviprotektori suunatud muster tagab maksimaalse juhitavuse ja rehvi käitumise prognoositavuse mis tahes teekattel. Plokkide ja soonte eriline asetus aitab tõhusalt kontaktpinnalt lund ja vett välja suruda, parandades seega oluliselt haarduvust ja vältides vesiliu tekkimise riski.

Falken Eurowinter HS-415 rehvide veel üks eelis on suur lamellide arv, mis tagavad kindla haarduvuse teepinnaga, võimaldades autol suurt kiirust arendada ja paremini kontrollida oluliselt lühemat pidurdusteed. Parandatud kummimassi koostisel on omakorda veelgi paremad elastsusomadused, tänu millele võib rehve maksimaalse tõhususega kasutada ka väga madalatel temperatuuridel.

 

  

Rehvide iseloomustus:

• suur 3-D lamellide arv võimaldab paljude haarduvusservade moodustumise, tagades talvetingimustes suurema stabiilsuse;

• „Silica” komponent kummimassi koostises suurendab rehvide elastsust madalatel temperatuuridel;

• protektori all asuv puhverkiht tagab naastude tugevama fikseerimise;

• rehvi keskne riba tagab suurepärase suunahoiu ka suurtel kiirustel;

• protektori suurendatud õlatsoon võimaldab probleemideta sõita lumistel teelõikudel, vähendades rataste libisemist ja tühjaltkäimist.

 


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >