FALKEN Eurowinter HS435

FALKEN Eurowinter HS435


FALKEN Eurowinter HS435

Talverehv sõiduautodele

Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

Rehv tagab väga hea haardumise talvise teekattega – kokkusurutud lumega, jäisel teel. See on saavutatud tänu protektori koostises olevale ainulaadsele kummisegule, mis sisaldab uusimat optimeeritud Silicat, mis parendab haardumisomadusi, muutes rehvi elastseks isegi madalatel temperatuuridel.

Arvukad lamellid protektori mustris tagavad suurepärase haardumise.

Falken Eurowinter HS435 rehvi keskribi võimaldab rehvil püsida kursil sirgjoonelisel liikumisel, reageerides täpselt rooli keeramistele.

Protektoril on originaalne, spetsiaalselt väljatöötatud ehitus, mis võimaldab parendada haardumisomadusi ning lühendada ka pidurdus- ja hoovõtumaad.

Rehvil on väga head omadused vesiliule vastupanu osutamise suhtes – tänu suuremale vahemaale protektori plokkide vahel, tänu millele toimub tõhus isepuhastumine, ning tänu kahele sirgele ringjale soonele õlatsoonis ja kahele sikksakikujulisele soonele kesktsoonis.

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24‐tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse Nürburgringi trassil alates 1970. aastast. Ühendatud Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24‐tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

Falken Eurowinter HS435 rehvi iseärasused

  • Protektori ehitus soodustab pidurdus- ja hoovõtumaa märkimisväärset lühendamist;
  • Protektori suunatud mustri disain tagab väga hea haardumise teekattega;
  • Lainekujulised lamellid parendavad haardumisomadusi;
  • Rehvi keskribi tagab hea kursilpüsivuse sirgjoonelisel liikumisel;
  • Pikisuunalistest ja sikksakikujulistest soontest koosnev süsteem juhib kokkupuutepunktist tõhusalt kõrvale vee, pori ja märja lume, minimeerides niiviisi vesiliu ohu;
  • Originaalne, Silica sisaldusega kummisegu, tänu millele tugevneb haardumine teega ning rehv jääb elastseks isegi madalatel temperatuuridel.

 


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >