FALKEN Eurowinter HS437 VAN

eurowinter hs437

Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

Kvaliteetne ja kõrgefektiivne radiaalkonstruktsiooniga talverehv tagab hea haardumise talvistes tingimustes.

FALKEN Eurowinter HS 437 rehvil on protektori suunatud V-kujuline muster, mis parendab veojõudu ja haardumist märjal ja lumisel teel ning juhib suurepäraselt kõrvale vee, takistades niiviisi vesiliu teket. Rehv tagab lühikese pidurdusmaa. Tänu suurendatud kokkupuutepunktile teepinnaga tagab Eurowinter HS 437 mugavuse ja juhtimisstabiilsuse isegi suurtel kiirustel.

Silica suur sisaldus väliskummi kummisegu koostises ei lase rehvil kaotada oma omadusi isegi väga madalatel temperatuuridel. Väliskummi see iseärasus tagab ka rehvi suure kulumiskindluse.

 

Vaata suurused ja hinnad


 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24‐tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse Nürburgringi trassil alates 1970. aastast. Ühendatud Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24‐tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

Iseärasused

  • Suure Silica sisaldusega kummisegu koostis tagab kõrge kulumiskindluse ja suurepärased käiguomadused isegi madalatel temperatuuridel;
  • Väga hea haardumine märjal ja lumisel teel – tänu piki- ja põiksuunaliste soontega protektori V-kujulisele mustrile;
  • Kaasaegne profiil, koos protektori suunatud mustriga, tagab usaldusväärsed kasutusomadused ja hoiab ära vesiliu;
  • Lühike pidurdusmaa, stabiilsus ja juhitavus suurtel kiirustel.
 


Falken talverehvid

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >