FALKEN Eurowinter HS439

FALKEN Eurowinter HS439


FALKEN Eurowinter HS439

Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

Vaata suurused ja hinnad


 

Tehnilised lahendused

Uus Silica ühend kummimassi koostises tagab rehvi elastsuse ning parandab ka selle kuluvuskindlust. Eurowinter HS439 rehvid eristuvad teistest kandiliste lamellidega, mis parandavad haarduvust lumel ja jääl./p>

Falken Eurowinter HS439 rehvid on suurepärane valik Eesti kapriisse talve puhuks. Asümmeetriline protektori muster võimaldab säilitada vastupidavuse ka kuival pinnal toimuval kiirel sõidul, samuti suruvad neli ringjoonelist soont lund, vett ja pori kontaktpinnalt tõhusalt välja märjale teele. Eurowinter HS439 rehvid demonstreerivad häid sõiduomadusi nii kuival kui ka märjal teekattel.
 

 

Rehvide eriomadused:

  • asümmeetriline protektori muster tagab suurepärase sõidu erinevates sõidutingimustes;
  • neli ringjoonelist soont tagavad lume, vee ja pori tõhusal väljasurumise;
  • Silica komponendi kasutamine kummimassi koostises pikendab protektori tööiga ja suurendab rehvide funktsionaalsust igasugustel temperatuuridel;
  • mitmed kandilised lamellid tekitavad täiendavaid haardumisservi, parandades vastupidavust lumel ja jääl.

 

Falken HS439 Falken HS439 Falken HS439


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >