FALKEN Eurowinter HS449

FALKEN Eurowinter HS449


 Eurowinter HS449 protektors

Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele. Jaapani saarestikus asuval Hokkaido saarel tehtud katsed tõestasid, et Falken Eurowinter HS449 rehvid on edukad ka kõige karmimates talvetingimustes. Rehvide nimetus – HS449 – sisaldab kümmet parandust, mis tehti rehvide HS439 konstruktsiooni, koostise ja protektori suhtes.

Falken Eurowinter HS449 kummimassi koostises suurendati „Silica” komponendi hulka, mis parandab haarduvusomadusi 11% eelmise mudeliga võrreldes. Uued polümeerid omakorda aitavad eelmise mudeliga võrreldes rehvi vastupidavust parandada 13% võrra.

Vaata suurused ja hinnad


 

Tehnilised lahendused

Samuti püüdsid ettevõtte Falken insenerid eelkõige parandada pidurdusomadusi lumel, suurendades protektori soonte hulka 45% võrra. Samuti parandati protektori joonist, millel kasutatakse haarduvusomaduste parandamiseks lumel ja jääl nüüd uut kolmemõõtmelist siksaki-kujulist lamellide asetuse põhimõtet. Kolmemõõtmelised stabiliseerivad ribad omakorda optimeerivad rehvide kulumist ja muudavad selle ühtlasemaks. Samamoodi pöörasid Falkeni insenerid tähelepanu autojuhtide mugavusele, vähendades rehvi välismüra taset, rakendades viit omavahel liikuva protektoriploki põhimõtet.

 

FALKEN Eurowinter HS449

Falken Eurowinter HS449 olulisimad omadused:

Pidurdustee lühendamiseks lumel on rehviprotektori soonte hulka suurendatud 45% võrra.

Protektori uus kolmemõõtmeline, kihiline siksakiline struktuur parandab ka tõmmet ning haarduvust lumel ja jääl.

Optimeeritud kolmemõõtmeline lamellide asetus aitab pidurdusteed lühendada, parandada juhitavust ja soodustab ühtlast kulumist.

KIga viienda ploki liikuvus teatud intervalliga vähendab rehvi mürataset, parandades samal ajal sõitmismugavust.

Tänu optimeeritud konstruktsioonile garanteerib Falken Eurowinter HS449 suurepärase suunahoiu.

 

 


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >