FALKEN EUROWINTER VAN01

Falken Azenis FK510

EUROWINTER VAN01

Falken Azenis FK510 protektors

Uusim põlvkond talverehve kaubikutele ja mikrobussidele.

EUROWINTER VAN01 tagab suurepärase sooritusvõime kõigis tingimustes ja silmapaistva efektiivsuse märjal teel.

Vaata suurused ja hinnadbutton

Eriomadused ja eelised

Disain 4D Nano*

Eriomadused

Eelised

  • Kummisegu komponentide optimeerimine (elementide grupiviisiline haardumine)

* Disain 4D Nano, mis on välja töötatud modelleerimistulemuste põhjal

  • Täiustatud kulumiskindlus ja sooritusvõime märjal teel
Kontaktpind
  • Püsiv rõhk üle kogu kontaktpinna
  • Laitmatu kursihoidmine ja ühtlane kulumine
Vahelduv turvis soonte ja lamellidega
  • • Fikseeritud põiksooned ja turvise keskosa malelauakujuline muster tugevdavad survejõudu lumel ja porisel teel ning võimendavad isepuhastumise efekti.
  • Usaldusväärne ja ennustatav veojõud lumel ja porisel teel.
Turvisemuster
  • Ühesuunaline turvisemuster kombineerituna lamellide tihendatud paiknemisega suurendab servaefekti ja parandab vee ärajuhtimist.
  • Laitmatu haardumis – ja turvalisustase märjal teekattel ning täiustatud vesiliukindlus.


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >