FALKEN FK452

 


Ultra High Performance klassi rehvide hing

Luksuslike sportrehvide uus põlvkond

FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

Tänu uuele Silica komponendile ja erisuunalistele soontele on haardumine märgadel pindadel märkimisväärselt parem, kusjuures on säilitatud rehvi minimaalne kulumiskiirus.
FK452 väliskummid on uusimate mürataseme alandamise tehnoloogiate alaste saavutuste tulemus. Mürataseme alandamine saavutatakse faasis nihutatud plokkide ebakorrapärase paigutusega. Rehvidel on tugevdatud rõngaskrae terasalus ja protektori kaksik-koostis, mis tagab stabiilsuse suurtel kiirustel, iseäranis suure läbimõõduga rehvide kasutamisel.
 

Peamised iseärasused

 • Täpne juhitavus ja kursilpüsivus
 • Optimeeritud käitumine olukordades nii piki- kui põikisuunalise vesiliuga
 • Väga tundlikud märjal pinnal, käituvad liikumisel neutraalselt
 • Madal müratase igasugustel kiirustel
 • Protektori peen muster ja kaasaegne välisilme – High-performance autodele
 • Lai mõõtude valik, saadaval on kõrgendatud tõstevõimega ja kõrgendatud koormusindeksiga variandid eritranspordi tarbeks

 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.
Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

Azenis FK452 protektor ja rehvide ehitus

 1. Faasinihkega plokkide ebakorrapärane paigutus
  Alandab märgatavalt mürataset
 2. Terasvööd
  Märksa jäigemad ja laiemad terasvööd tagavad protektori suure jäikuse, suurepärase haardumistaseme ja stabiilsuse suurtel kiirustel
 3. Vöökate
  Parendab stabiilsust ja juhitavust suurtel kiirustel
 4. Viis sirget, tundlikult reageerivat ribi ja kolmemõõtmelised ümardatud plokid
  Parendavad reageeringute täpsust rooli keeramistele
 5. Neli mahulist pikisuunalist kanalit
  Tagavad kõrgendatud vastupidavuse vesiliule, mis parendab efektiivsust märja ilmaga
 6. Ülimalt vastupidav karkass ja kõrge mansett
  Parendab juhitavust ja stabiilsust suurtel kiirustel
 7. Polüestriga aluspõhi
  Väiksemaks kuluvuseks
 8. Uus Silica komponent ja erisuunalised sooned
  Parendab haardumist märja ilmaga, suurendamata seejuures kulumiskiirust
 

 


Falken

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 tootesarja rehvid on orienteeritud säästlikkusele, mugavusele ja pikale tööeale, mis teeb Sincera SN828-st ideaalse valiku majanduslikult mõtlevale autojuhile. Neid madala müratasemega rehve iseloomustab suurepärane kursilpüsivus, seda isegi suurtel kiirustel; uus Silica lisandiga koostis tagab aga oluliselt parendatud vastupidavuse vesiliule.

rohkem >

Ziex ZE912
Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

Azenis FK453
Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

rohkem >

Azenis FK453CC
Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

rohkem >