FALKEN Landair SL S112

FALKEN Landair SL S112


FALKEN Landair SL S112

Naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele

FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

Tehnilised lahendused

Uus Silica ühend kummisegu koostises tagab väliskummi elastsuse ja suurendab rehvi kulumiskindlust. Silica olemasolu koostises tagab väga hea teelpüsimise sirgjoonelisel liikumisel ja suurel kiirusel kurvi sisenemisel.

Landair SL S112 rehvid tagavad väga head juhitavuse näitajad nii märjal kui lumisel või jäisel teekattel. Protektori suunatud muster tagab vee ja lumepudru tõhusa kõrvalejuhtimise, hoides ära vesiliu tekke.

Landair SL S112 rehv tagab madala mürataseme, mugavuse liikumisel ja turvalisuse kõrge taseme.

 
 
 

Falken on Nürburgringi võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24‐tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse Nürburgringi trassil alates 1970. aastast. Ühendatud Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24‐tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

Tehnilised iseärasused:

  • Protektori suunatud muster tagab vee kiire kõrvalejuhtimise kokkupuutepunktist;
  • Väga hea juhitavus, nii märjal kui lumisel ja jäisel teekattel;
  • Silica olemasolu kummisegu koostises tagab väga hea teelpüsimise ja elastsuse madalatel temperatuuridel;
  • Mugavus sirgjoonelisel liikumisel ja suurel kiirusel kurvi sisenemisel ;
  • Mugavus liikumisel ja turvalisuse kõrge tase.

 


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SI743
Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >