FALKEN SI743

FALKEN SI743


FALKEN si743

Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud talverehvid – kasutamiseks karmides põhjamaistes talvetingimustes

Väiksema kandevõimega veokitele mõeldud SI743 rehvid on töötatud välja kasutamiseks põhjamaade karmides ilmastikutingimustes – eesmärgiga ühendada endas sellised olulised näitajad, nagu hea veojõu- ja haardumistase lumistel ja jäistel teedel ning väiksema kandevõimega kaubaautodele vajalik suur kandevõime.

SI743 naastudeta talverehvide protektor on loodud spetsiaalsest, kõrge Silica komponendi sisaldusega talvisest kummisegust, mis tagab rehvi tõhusa töö ning veojõu ja haardumise säilimise nii kuival kui niiskel teekattel, nii lumel kui jääl, ning isegi kõige madalamatel temperatuuridel. Rehve iseloomustavad kõrged, sõltumatud plokid protektoris, millel on head isepuhastumise ja veojõu näitajad lumel. Sikksakikujulised lamellid tekitavad protektori plokkidel arvukalt lõikeservi – veojõu ja pidurdusnäitajate veelgi suuremaks parendamiseks jääl. Rehvi vastupidav ehitus, koos terasvöödega, tagab rehvi ühtluse parimal tasemel, tugevdatud karkass aga tagab usaldusväärsuse ja pika kasutusea, kahjustamata seejuures juhitavust ja sõidu kvaliteeti.

Vaata suurused ja hinnad


 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24‐tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse Nürburgringi trassil alates 1970. aastast. Ühendatud Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24‐tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 


Falken talverehvid

HS437
Uue põlvkonna naastudeta talverehv mikrobussidele ja väiksema kandevõimega veoautodele.

rohkem >

HS435
Eurowinter HS435 rehvil, mille väljatöötamisel on kasutatud arvutiga modelleerimist ja uusimaid tehnoloogiaid, on suurepärased kasutusomadused ning rehv tagab kõrge mugavustaseme sõidul.

rohkem >

HS439
Falken Eurowinter HS439 on asümmeetrilise protektorimustriga talverehvid sõiduautodele. Ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes on Eurowinter HS439 rehvide käitumine prognoositav ning neil on suurepärane pidamine.

rohkem >

HS449
Rehvid Falken Eurowinter HS449 on naastudeta talverehvid, mis on spetsiaalselt välja töötatud sõitmiseks lumel, jääl või lobjakal. Nende rehvide disainimise käigus pöörasid Jaapani teadlased kõige rohkem tähelepanu just lumisel ja märjal pinnal haarduvuse parandamisele.

rohkem >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – protektori suunatud mustriga naastudeta talverehv SUV-dele ja 4х4 autodele. Väliskummid tagavad väga hea juhitavuse nii märjal kui lumisel ja jäisel teel.

rohkem >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 on naastudega talverehvid sõiduautodele. See rehvimudel on töötatud välja spetsiaalselt kasutamiseks Põhja- ja Ida-Euroopa ilmastikutingimustes. Rehvid on loodud kaasaegseid tehnoloogilisi arvutiprogramme ja -modelleerimist kasutades ning sellega on saavutatud palju eeliseid.

rohkem >

EPZ
Protektori sümmeetrilise mustriga Falken Espia EPZ talverehv tagab autole suurepärase haardumise isegi kõige keerulisemates tingimustes. See osutus võimalikuks tänu spetsiaalselt välja töötatud kanjon-lamellidele, mis lasevad väliskummil hoida hästi teed, analoogselt naastrehvidele.

rohkem >