Falken Sincera SN828

 

 

Rehvid väikeautodele

Suurepärane valik majanduslikult mõtlevale autojuhile!

Falken Sincera SN828 tootesarja rehvid on orienteeritud säästlikkusele, mugavusele ja pikale tööeale, mis teeb Sincera SN828-st ideaalse valiku majanduslikult mõtlevale autojuhile. Neid madala müratasemega rehve iseloomustab suurepärane kursilpüsivus, seda isegi suurtel kiirustel; uus Silica lisandiga koostis tagab aga oluliselt parendatud vastupidavuse vesiliule.

Eriliseks eeliseks on kulumisindikaatorite süsteem „Special Eyes®“. „Special Eyes®“ – need on väikesed süvendid protektoris, mis muudavad oma kuju sedamööda, kuidas väliskumm kulub, hoiatades sellega juhte rehvide ümberpaigutamise vajadusest. Süsteem võimaldab tagada rehvide kulumise ühtlust ja suurendab rehvide üldist tööiga.

 

Kulumisindikaatorid „Special eyes®“ Falkenilt – rehvide ümberpaigutamise vajaduse määratlemiseks

Falkeni firma töötas välja uue süsteemi, mis teavitab autojuhte rehvide kulumisastmest. „Special Eyes®“ võimaldab vältida oletusi rehvide ümberpaigutamise vajaduse kohta, tänu vahetult väliskummidesse sisseehitatud usaldusväärsetele indikaatoritele.

Falkeni Ziex ZE914, Ziex ZE912 ja Sincera SN828 rehvidel on protektori pinnal spetsiaalsed süvendid, mis muudavad oma kuju vastavalt sellele, kuivõrd süvendi kõrgus rehvi kulumisel väheneb.

Mugavus juhtimisel, vaikus ja esmaklassiline väljanägemine

  • Madalad kulud ja palju rahulolu Falken Sincera’ga
  • Ökonoomsus, mugavus ja usaldusväärsus – kõik ühes rehvis
  • Pikk tööiga ning hinna ja kvaliteedi suurepärane ühendus
  • Kergus juhtimisel ja suurepärane stabiilsus suurtel kiirustel
 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

 

Sincera SN828 iseärasused

 

 

 

  1. Protektoril on 4 ribide rühma, mis suurendavad maksimaalselt plokkide jäikust, tagades niiviisi suurepärase juhitavuse ja eeskujulikud sõiduomadused
  2. 3 sirget soont ja kõverad külgsooned – suurepäraselt tasakaalustatud efektiivsuseks märjal pinnal
  3. Sirged keskribid täiendavaks kohalikuks jäikuseks tagavad suurepärase kursilpüsivuse suurtel kiirustel
  4. Lainekujulised lamellid suurendavad juhtimismugavust
  5. 5 plokkide paigutuse varianti minimeerib mürataset
  6. Kulumisindikaatorid „Special Eyes®“ annavad teada rehvide ümberpaigutamise vajadusest
 

 

 


Falken

Ziex ZE912
Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

FK452
FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

rohkem >

Azenis FK453
Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

rohkem >

Azenis FK453CC
Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

rohkem >