Falken SINCERA SN832 ECORUN

Falken SN832 Eco Run

Sincera SN832

Falken SINCERA seeria tagab säästmise, mugavuse ja vastupidavuse, muutes SINCERA parimaks valikuks autojuhtidele, kes fokuseerivad hinna ja kvaliteedi suhtele.

Eco Run

СоLuues tõhusaid ja keskkonnasõbralikke SINCERAS N832 ECORUN rehve, on Falkeni Jaapani insenerid saavutanud tehnilise läbimurde, tuues sisse 4D nanotehnoloogilise disaini ja kasutades uusima põlvkonna Silica kummikoostist.

Rehvid tagavad ökonoomse kütusekulu, eriti keskmise segmendi sõidukitele. Rehvikarkass ja asümmeetriline rehvimuster tagavad suurepärase suunastabiilsuse ja juhitavuse ning akustilist müra absorbeeriva mugavuse.

 


Tehnilised näitajad:

 1. Kõrvaldatud akvaplaneerimine
  Suurendatud vastupidavus akvaplaneerimisele tänu laiadele piki- ja põiksoontele.
 2. Suurepärased näitajad kuival ja märjal teekattel
  Peened lamellid ja kõrgdispersiooni Silica koostis rehvimustris parandab haarduvust märja teekattega.
 3. Stabiilsus ja juhitavus
  Välise õlatsooni suurendatud kõvadus parandab juhitavust kuival teekattel. Ümardatud profiil parandab rehvi käitumist suurema koormuse puhul.
 4. Kütuse säästmine
  Parandatud kummisegu tagab madalama sisehõõrdumise, vähendades selliselt ülekuumenemise ohtu ja veeretakistust.
 
 

 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 


Falken

Ziex ZE912
Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

FK452
FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

rohkem >

Azenis FK453
Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

rohkem >

Azenis FK453CC
Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

rohkem >