Falken Wildpeak A/T AT01

 

Wildpeak A/T AT01 – uued võimsad 4х4 laiatarberehvid Falkenilt!
Vastupidavad, dünaamilised, mitmeotstarbelised ja efektiivsed rehvid igat liiki teekatetele

Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

 • Stabiilsus ja suurepärane juhitavus
 • High-performance rehv igat liiki teekattele
 • Madal müratase isegi suurtel kiirustel
 • Suurepärane juhitavus maanteel ja ning teetuse tingimustes
 • Suurepärane veojõud puistkatetel
 • Vastupidavad rehvid maksimaalseks veojõuks
 • Protektori sümmeetriline muster, avatud ehitusega õlatsoonides, eemaldab efektiivselt vee ja pori nii maanteel kui teedeta maastikul sõitmisel
 • Parendatud pidurdusnäitajad jääl ja lumel
 

Interaktiiv

Wildpeak A/T rehvid toovad eri liiki maasturite ja kergveokite rehvide turule uusi tuuli, tänu nende püüdele saavutada maksimaalsed veojõu näitajad. Protektori sümmeetriline viieribiline muster ja plokkide jäik ehitus tagavad kõrgendatud tööea, erandliku tundlikkuse maanteel ja optimaalse juhitavuse teedeta maastikul. Kaks jäika, eriti laia terasvööd, tagavad stabiilsuse, neli erisuunalist soont aga tagavad maksimaalse vee, muda ja lume eemaldamise. Plokkide lõikeääred annavad seniolematu veojõu ja kontrolli tee üle.

Peamised iseärasused

 • Protektori sümmeetriline muster
 • Isepuhastuvad lamellid
 • Plokkide süvendatud ääred
 • Eriti vastupidav karkass, laiade terasvöödega
 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

Wildpeak A/T AT01 rehvide ehituse iseärasused
 1. Vastupidavamad külgseinad – tänu uut tüüpi keskosa täitematerjalile
 2. Kaks jäika, eriti laia terasvööd – stabiilseks juhitavuseks maanteel ja teedeta maastiku tingimustes
 3. Jätkukohtadeta nailonvöö tagab esmaklassilise juhtimismugavuse

Wildpeak A/T AT01 protektori iseärasused

 

 1. Neli laia, agressiivset soont tagavad vee, pori ja lume maksimaalse eemaldamise; plokkide agressiivsed lõikeääred tagavad võrratu veojõu igat liiki teekattel
 2. Avatud muster protektori õlatsoonides tagab tõhusa vee ja pinnase eemaldamise kõigis ilmastikutingimustes, nii maanteel kui teedeta maastikul
 3. Plokkide vahelduv paigutus õlatsoonides alandab mürataset, säilitades seejuures agressiivsuse rehvi kujunduses
 4. Õlatsoonide ruudukujuline profiil tagab agressiivse välisilme ja maksimaalse veojõu
 


Falken

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 tootesarja rehvid on orienteeritud säästlikkusele, mugavusele ja pikale tööeale, mis teeb Sincera SN828-st ideaalse valiku majanduslikult mõtlevale autojuhile. Neid madala müratasemega rehve iseloomustab suurepärane kursilpüsivus, seda isegi suurtel kiirustel; uus Silica lisandiga koostis tagab aga oluliselt parendatud vastupidavuse vesiliule.

rohkem >

Ziex ZE912
Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

FK452
FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

rohkem >

Azenis FK453
Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

rohkem >

Azenis FK453CC
Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >