Falken Ziex ZE912

 


Rehvid sportliku juhtimisstiili harrastajatele, igasugusteks ilmastikutingimusteks

ZIEX ZE912, asümmeetrilise protektori mustriga

Falkeni firma töötas välja rehvi, mille maksimaalselt sügavad lamellid kogu protektori laiuses, koosluses  mahuliste pikisuunaliste soontega ja teravnurga all paiknevate põiksoontega, toovad sisse efektiivse juhtimise vaimu.

Tänu vee eemaldamisele ja parendatud haardumisele paistavad Ziex ZE912 rehvid märja ilmaga silma erilise vastupidavusega vesiliule ja kõrgendatud stabiilsusega; protektori hübriidne, asümmeetriline muster aga tagab parima efektiivsuse kuival teekattel.

Need on tõelised rehvid reisimiseks, lisades usaldusväärsust ja kindlust. Need väliskummid töötavad tõhusalt, sõltumata teeoludest ja igasuguse ilmaga.

 

Kulumisindikaatorid „Special eyes®“ Falkenilt – rehvide ümberpaigutamise vajaduse määratlemiseks

Falkeni firma töötas välja uue süsteemi, mis teavitab autojuhte rehvide kulumisastmest. „Special Eyes®“ võimaldab vältida oletusi rehvide ümberpaigutamise vajaduse kohta, tänu vahetult väliskummidesse sisseehitatud usaldusväärsetele indikaatoritele.

Falkeni Ziex ZE914, Ziex ZE912 ja Sincera SN828 rehvidel on protektori pinnal spetsiaalsed süvendid, mis muudavad oma kuju vastavalt sellele, kuivõrd süvendi kõrgus rehvi kulumisel väheneb.

Väljapaistvad tunnusjooned

 • Püsivad teel maksimaalse efektiivsusega
 • Iseäranis head kurvide võtmisel sportlikus stiilis
 • Madal müratase – mugavuseks juhtimisel
 • Neile, kes mitte üksnes ei armasta sportlikku sõidustiili, vaid tahavad tunda ka mugavust juhtimisel
 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

Ziex ZE912 eripärad

 1. Protektori asümmeetriline muster ja suur kogus lamelle
  Tagab suurepärase haardumise märjal teel ja madala veeretakistuse
 2. Kulumisindikaatorid
  Osutavad visuaalset abi rehvi maksimaalse tööea tagamisel
 3. Terasvööd
  Evib märksa tugevamat teraskoorti, on parima kulumiskindluse ja efektiivsusega
 4. Jätkukohtadeta nailonkiht
  Suurendab tööiga suurtel kiirustel ning tagab kulumise pikaajalisuse ja ühtluse
 5. Ülitugev karkass
  Suurendab juhitavust ja stabiilsust suurtel kiirustel
 6. Teravnurga all paiknevad põiksooned
  Suurendavad protektori stabiilsust, eemaldades seejuures kokkupuutepunktist efektiivselt vett
 


Falken

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 tootesarja rehvid on orienteeritud säästlikkusele, mugavusele ja pikale tööeale, mis teeb Sincera SN828-st ideaalse valiku majanduslikult mõtlevale autojuhile. Neid madala müratasemega rehve iseloomustab suurepärane kursilpüsivus, seda isegi suurtel kiirustel; uus Silica lisandiga koostis tagab aga oluliselt parendatud vastupidavuse vesiliule.

rohkem >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

rohkem >

FK452
FK452, Ultra High Performance klassi rehvid, on saadaval laias läbimõõdu ja laiuse kombinatsioonide spektris, mis teeb need universaalseteks ja laialt kasutatavateks. Põhjus, miks seda väliskummi võib lugeda efektiivse rehvi optimaalseks variandiks, peitub viies sirges ribis ja protektori kolmemõõtmelistes ümardatud plokkides, mis annavad täpsed reageeringud auto juhtimisele.

rohkem >

Azenis FK453
Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

rohkem >

Azenis FK453CC
Uued Azenis FK453CC rehvid on töötatud välja selleks, et rahuldada Euroopas toodetavate luksuslike crossover’ite kasvavaid vajadusi. Silmas on peetud ka USA ja teiste rahvusvaheliste autotootjate poolt toodetavate maasturite vajadusi. Tulemusena on töötatud välja rehv, mis tagab kõrge efektiivsuse, märksa pikema tööea ja laitmatu stiili.

rohkem >

FK07U
Väliskummi esmaklassiline muster tagab juhtimise täpsuse. Sileda rehvi protektoris olevad seitse sirget soont tagavad meeldiva juhtimiskogemuse. Keskplokk tagab sõidu sujuvuse, külgsegmentide unikaalne W-kujuline muster aga hea teelpüsivuse.

rohkem >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – need on 4×4 rehvid, mis on töötatud spetsiaalselt välja High Performance mahturitele ja sportmaasturitele. Rehvid on nähtud ette kasutamiseks linna tingimustes, maanteel ja krobedal teekattel ning näitavad üles suurepärast efektiivsust märgades ja kuivades ilmastikutingimustes.

rohkem >

LINAM R51
Enam kui kolmveerand kohalikust kaubaveost teostatakse kergveokitega, väikeste kaubikute ja pakiautodega. Selles äris on tõeliselt tähtsad vaid kaks asja, aeg ja efektiivsus.

rohkem >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01 – tugevad Falkeni M+S rehvid igat liiki teekatetele, evivad suurepäraseid käigunäitajaid ning on mõeldud maasturitele ja kaubikutele.

rohkem >