Federal Himalaya Iceo

Federal Glacier GC01

Federal Glacier GC01

Sümmeetriline suunamata mustriga naastudeta rehv, mille väljatöötamisel on kasutatud maailma uusimaid saavutusi talverehvide valmistamisel. Kummisegu koostis, turvise ehitus ja muster, kontseptsioon ja disain – kõik on loodud eesmärgiga tagada juhtimiskindlus ja sooritusvõime karmides talvetingimustes.


Turvise uusim, Silicat sisaldav talvine kummisegu tagab tänu oma lisakomponendile – poorsele kummile – tõhusa haardumise, võimaldab rehvil jääda elastseks ka ekstreemselt madalatel temperatuuridel ning vähendab vesiliu tekke ohtu.

Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01

Silicat sisaldav kummisegu

Valmistatud Taiwanis

Haardumine märjal pinnal

Pori ja lumi

Spetsiaalsed puhastatud õlid

Vaata suurused ja hinnad

Eriomadused ja eelised

  • Rehvi täiustatud sooritusvõime jääl – Silicat sisaldava kummisegu poorne koostis ja turviseplokkide mikropumbad imevad endasse jää pinnal asuva veekihi, minimeerides libisemist ja parandades haardumist.
  • Siksakikujuliste 3D lamellide innovaatiline disain suurendab turviseplokkide jäikust, et muuta kontaktpind võimalikult suureks, ning vähendab soonekeste kuju muutumise võimalust, võimaldades vee ja lörtsi paremat ärajuhtimist.
  • Keskribil on tühjad piirkonnad, millele järgnevad pikad ja kitsad, neile aga laiad ja lühikesed piirkonnad. See parandab veojõudu kiirendamisel ja vähendab müra. S-kujulised lamellid suurendavad veojõudu kiirendamisel.
  • Laiad piki- ja põiksooned juhivad tõhusalt ära vett ja lörtsi.
  • W-kujulised mikrosoonekestega õlaplokid suurendavad tagasisidet kurvides ja täiustavad rehvi õlapiirkonna välisosa disaini.
  • Üheksa erinevat turviseplokki mürataseme alandamiseks.