GT Radial Adventuro A/T

GT RADIAL Adventuro AT

Kokkuvõte omadused

 
   

GT RADIAL Adventuro AT Aastaringsed rehvid teede ja maastiku jaoks

GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

Protektori aastaringne universaalne muster lubab kasutada antud rehvi aastaringselt. Kolm massiivset keskmist plokkide rida tagavad suurepärase kursi stabiilsuse igal teekattel. Spetsiaalne valitud plokkidevaheline kaugus võimaldas viia vesiliuglemise miinimumini. 

Kummisegu spetsiaalsed komponendid tagavad kõrge vastupidavuse ning temperatuuri kõikumisel lubavad kummil säilitada oma elastsust. Antud rehvid on suurepärase juhitavusega, väga hea veojõu ja haakuvusega.

Massiivsed plokid, mis asuvad õlatsoonis, kaitsevad rehvi suurepäraselt erinevate väliskahjustuste eest, mis tekivad kogu aeg maastikul liikumise ajal, samuti suurendavad juhtimise täpsust kurvide läbimisel.

Spetsiaalse kummisegu ja spetsiaalse protektori mustri kombinatsioon võimaldas suurendada kontaktipinda, selle tulemusena suurenes stabiilsus ja juhitavus. .

GT Radial Adventuro A/T rehvidel on suur kogus lamelle erineva vormi ja sügavusega. Nad ei tõstnud üksnes haakuvuse omadusi, vaid muutsid liikumise mugavamaks heliefekti vähendamise tõttu.

GT Radial Adventuro A/T rehvi omadused ja eelised

GT RADIAL Adventuro AT Omadus Eelis
Spetsiaalsed plokid protektoril suure hulga lamellidega Parimad ekspluatatsioon omadused maastikul
Tugevdatud raam Tagab kõrge turvalisuse ning võimaldab rehvidel hakkama saada kõrgete koormustega, mis tekivad liikumisel mööda maastikku
Spetsiaalsed lisandi kummisegus Kõrge vastupidavus, elastsus, haakuvus- ja pidurdamisomadused järskude temperatuuri kõikumiste tingimustes
Erineva vormi ja sügavusega lamellid ning laiad sik-sak-kujulised kanalid Hoiavad suurepäraselt ära vesiliuglemise

 

 

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler ex
Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

loe edasi >

maxmiler cx
GT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor).

loe edasi >

savero hp
GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad SUV klassi.

loe edasi >

savero ht
Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

loe edasi >

kargomax
GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.

loe edasi >