GT Radial Adventuro M/T

Adventuro MT

Kokkuvõte omadused

 

Adventuro MT

GT-Radial Adventuro M/T  – kõrge läbivusega sõiduauto rehv, mis on ettenähtud maasturite, pikapide ja muu maastikutingimuste jaoks ettevalmistatud tehnika jaoks. 

Maastikurehvi protektori sümmeetrilise mustri disain erineb agressiivse välimuse poolest ning eeldab ekspluatatsiooni ainult maastiku tingimustes.

Rehvi protektori muster koosneb kahest massiivsete ja kõrgete püramiidi vormiga plokkide  reast, mis asuvad rehvi keskmises osas ning samuti kahest õlatsoonist, mis on varustatud mitmete maakontsudega. Plokkide püramiiditaolise vormi jaoks on omane palju haakuvuse servi, mis tagab rehvile kivise ning liivasemaaga ainult kõrgeid  haakuvuse näitajaid. 

Rehvil on suurepärane isepuhastamise omadus, mis tagatakse mustri suure sügavuse ning protektori kõikide elementide vaheliste suurte kauguste tõttu. 

Protektori õlatsoonid on varustatud massiivsete maakonksudega, mis tunduvalt kergendavad erinevate raskesti läbitavate maastikualade ületamise. Maakonksude suur kõrgus hoiab rehvi turvaliselt ära küljepealsete sisselõigete eest.

Kummisegu koostis oli valitud ekspluatatsiooni spetsiifika arvestusega  ning tagas rehvile suure vastupidavuse torgete ja lõigete vastu ning samuti parandas oluliselt vastupidavuse näitajaid.

 

GT Radial Adventuro M/T rehvi omadused ja eelised

Omadus Eelis
Protektori mustri agressiivne disain Tagab suurepäraseid veojõu ja haakuvuse omadusi mistahes ilmastikuoludel.
Plokkide püramidaalne vorm paljude servadega Tagab kõrgeima efektiivsuse maastikul.
Protektori püramidaalse vormiga plokkide vaheline suur vahemaa Erandlik isepuhastavus.
Õlatsoonide optimeeritud profiil maakonksudega. Parandada veojõudu ja haakuvust rasketes tingimustes, näiteks rööpaste ületamisel.
Raami tugevdatud konstruktsioon Rehvi tugevus ning samuti selle vastupidavus agressiivsetele mõjudele

 

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler ex
Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

loe edasi >

maxmiler cx
GT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor).

loe edasi >

savero hp
GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad SUV klassi.

loe edasi >

savero ht
Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

loe edasi >

kargomax
GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.

loe edasi >

adventuro a/t
GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

loe edasi >