GT RADIAL Champiro Eco

GT RADIAL Champiro ECO

Korraks omadused

Champiro ECO GT Radial Champiro Eco — on uue põlvkonna „rohelised” High Performance rehvid – tava- ja kompaktklassi sõiduautodele. Nimetatud rehvid on toodetud ökotoodete standardite kohaselt ja vastavad kõikidele rehvi käsitlevatele uusimatele EC2012 direktiividele. Külgedele olevad tähistused „S” ja „W” kinnitavad, et müratase ei ületa „S” ja veojõud – „W” märgade ilmade korral.

Champiro ECOUus GT Radial Champiro ECO turvisemuster vähendab eelmise mudelige võrreldes veeretakistusjõudu (külgõõtsumist) ca 20% võrra. Rehvid vähendavad, sõltuvalt sõidukist ja sõidustiilist, kütusekulu 4%, samuti CO2 emissiooni. Rehvid on praktiliselt müratud, seega ei teki pika teekonna ajal mürast tingitud diskomforti.

Uute ja täiustatud GT Radial Champiro Eco rehvide kummikoostis balanseerib hea veojõu tagamise ning vastupidavuse vahel. Ränioksiidi ühendeid sisaldav protektor vähendab rehvide soojuseraldust, tagab hea juhitavuse, manööverdus- ning pidurdussoorituse. Rehvid tagavad liikluses suurepärase soorituse ja komfortse sõidu: suurepärane haarduvus nii märja, kui ka kuiva teekattega, väga hea pidamine. GT Radial Champiro Eco rehvid on kulumiskindlad.

Antud rehvid tagavad hea kaitse vesiliu vastu – seda tänu spetsiaalsele turvisemustrile (sümmeetrilise asetusega elemendid ja kolm pikikanalit).

GT Radial Champiro Eco rehvid sobivad praktiliselt igasugustele sõiduautodele, neid võib kasutada sõitmiseks ükskõik millistel teedel.

Rehve toodetakse Indoneesias asuvas GT Radial tehases.

GT Radial rehvid Champiro Eco Omadused ja eelised:

Näitajad Eelised
Kolme kanaliga sümmeetriline turvisemuster Tagab suurepärase stabiilsuse ja turvalisuse, kaitstes seejuures vesiliu vastu.
Villast-tüüpi lamellid Vähendab rehvide mürataset, tagab vaikse sõidu.
Uus, täiustatud armeering Rehvid võimaldavad hoida vajaliku rehvisisest rõhku pikema aja jooksul, tagavad kütuse kokkuhoiu, vähendades ühtlasi CO2 emissiooni.
Uus, täiustatud kummi koostis Suurepärane haarduvus nii kuiva, kui ka märja teekattega, suurepärane juhitavus ja suurepärased pidurdusnäitajad.

Peamised eelised:

 Ökonoomsus – vähendab keskmist kütusekulu 4%Champiro ECO
– Uus turvisemuster vähendab veeretakistusjõudu (külgõõtsumist) 20%
– Ökoloogilisus
– Tagab madala CO2 emissioonitaseme
– Turvisemustri massiivne keskosa tagab hea suunahoiu
– Suurepärane juhitavus märjal teekattel – tänu protektori vastavatele blokkidele
– Arvutiga teostatud disain tagab rehvide ühtlase kulumise

 

 


Muud GT Radial suverehvid


Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — suverehvid sõiduautode jaoks. Champiro 228 ühendab endas suurepärase juhitavuse märjal pinnal ning mugavuse kõrgete ohutuse standarditega

loe edasi >

Champiro BAX2
Champiro UHP1 rehv on väljatöötatud kasutamiseks mistahes teedeoludes. Suurepärane juhitavus nii kuival, kui ka märjal pinnal, täpne kurvide läbimine ja pidurdamine pakkuvad tõelist naudingut autojuhtimisest.

loe edasi >

Champiro UHP1
Champiro VP1 kujutab endast universaalset aastaringset rehvi, mis hormooniliselt kombineerib endas nii mugavust, usaldusväärset haakuvust teega, ohutust ning vastupidavust kõikides ilmastikuoludes.

loe edasi >

Champiro VP1
Rehvi protektori muster koosneb kõvast keskribist, kahest reast eraldiolevatest originaalvormiga plokkidest ning kahest väga laiast õlatsoonist. Mustri keskel asuv ribi ei katke kogu protektori pikkuses, mis tagab rehvile suurepäraseid kursipüsivuse omadusi ning kõrget reaktsioonide operatiivsuse taset.

loe edasi >

Champiro 728
Rehvi protektori muster koosneb kõvast keskribist, kahest reast eraldiolevatest originaalvormiga plokkidest ning kahest väga laiast õlatsoonist. Mustri keskel asuv ribi ei katke kogu protektori pikkuses, mis tagab rehvile suurepäraseid kursipüsivuse omadusi ning kõrget reaktsioonide operatiivsuse taset.

loe edasi >

Champiro HPY
Sõiduautode jaoks ette nähtud GT Radial Champiro HPY suverehvid (kuuluvad Ultra High Performance klassi) tagavad komfortse sõidu, rahuldamaks kõige rangemaidki nõudmis. Nimetatud rehvid on suurepäraseks lahenduseks neile juhtidele, kes eelistavad sportlikku sõidustiili.

loe edasi >

Falken rehvide hinnad ja mõõdud.
GT RADIAL