GT RADIAL Champiro WinterPro

GT RADIAL Champiro WinterPro

Lühidalt omadustest

Lumi
Märjal teel
Mugavus
Talv
M+S TUV

Uus sõiduautode talverehvide põlvkond.

Uus sõiduautode rehvide põlvkond ettevõttelt GT Radial – ühelt maailma TOP 10 rehvitootjalt!

GT RADIAL Champiro WinterProTalverehvid GT Radial Champiro WinterPro on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

Need rehvid on valmistatud maailma uusima tehnoloogiaga kooskõlas. Kummisegu koostisele on lisatud kõrgekvaliteedilist Indoneesia kautšukit, mis suurendab rehvi vastupidavust kuluvuse suhtes.

See on eksklusiivne rehv, mis tagab märgadel ja jäätunud teedel sõites juhtidele täieliku ja veenva kontrolli auto üle, tagades samal ajal madala vibratsiooni ja mürataseme.

 

 

 

Vaata suurused ja hinnad


 

GT Radial Champiro WinterPro rehvide omadused ja kasu:

WinterPro Omadused Kasu
Optimeeritud protektori lamellide muster Parandatud kiirendus ja pidurdamine lumel ja märjal teepinnal
Suunatud talveprotektori disain Parem ja tõhusam kontakt teepinnaga
Uus «Nanotek Silica» koostis Parem kiirendus libedatel pindadel kriitilise 0° C temperatuuri juures

Testi tulemused:

Ajakiri Aeg Mudel ja suurus Tulemus
ADAC 2013 CHAMPIRO WINTERPRO 185/60 R15 Rahuldav

 

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks.

rokhem >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

rokhem >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.

rokhem >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT on mikrobussidele ja väikestele kaubaautodele mõeldud talverehvid. Maxmiler WT rehvid on tehnoloogiliselt GT Radial väljatöötatud toode, mis jäätunud ja märgadel teedel tagab autojuhtidele täieliku kontrolli auto üle.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >