GT Radial Champiro WT-AX

Champiro IcePro


Asümmeetrilised talverehvid

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks. GT Radial Champiro WT-AX rehvimudeli näol on tegemist arendusega, mis tagab juhile täieliku kontrolli auto üle jäätunud ja märgadel teedel, samuti madala müra- ja vibratsioonitaseme.

GT Radial Champiro WT-AX protektori uuenduslik asümmeetriline disain, koos lamellide keeruka mustriga, tagab erakordse juhitavuse, pidurduse ja haardumise ka kurvide läbimisel. Perifeersed sooned loovad kindluse täpsemaks juhtimiseks jääl ja lumel.

Rehvil on uus Silica lisandiga koostis, mis tagab madaldatud veeretakistuse ja maksimaalse haardumise märja teega.

Sügavad kesksooned tagavad vee suurepärase eemalejuhtimise, madaldades seega vesiliu ohtu. Protektori õlatsooni suured plokid tagavad stabiilse liikumise ja väga hea haardumise teega.

Kokkuvõte omadused

Suunatud
Lumi
Märjal teel
Talv
 

Vaata suurused ja hinnad


 


GT Radial Champiro WT-AX rehvi omadused ja eelised

Omadus Eelis
Eriline Silica lisandiga kummisegu Maksimaalne haardumine märjal teel ja madal veeretakistus.
Pikisuunaline keskribi Usaldusväärne juhitavus
Protektori uuenduslik asümmeetriline muster Erakordne stabiilsus, juhitavus, pidurduskarakteristikud ja mugavus auto juhtimisel
Protektori optimeeritud disain ja müravastased õõnsused Madal müratase, nõrgendatud vibratsioon, akustiline mugavus
Väga kvaliteetne indoneesia kautšuk kummisegu koostises Rehvi protektori pikk eluiga, kulumiskindlus

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WinterPro

Talv on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

rokhem >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

rokhem >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.

rokhem >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT on mikrobussidele ja väikestele kaubaautodele mõeldud talverehvid. Maxmiler WT rehvid on tehnoloogiliselt GT Radial väljatöötatud toode, mis jäätunud ja märgadel teedel tagab autojuhtidele täieliku kontrolli auto üle.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >