GT Radial Champiro WT Plus

Champiro IcePro


GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

Lamellide hoolikalt kavandatud disain tagab hea haardumise pidurdamisel ja kiirendamisel ning suurendab vastupanu külglibisemisele. Neli pikisuunalist lainekujulist soont tagavad väga hea külghaardumise lumel ja lörtsil ning tõhusa kaitse vesiliu eest. Kummisegu spetsiaalne talvine koostis tagab tõhusa haardumise jäätunud ja märja teega ning parendab teelpüsimist suurel kiirusel. Sikksakikujulist tüüpi lausaline keskribi tagab hea manööverdusvõime.

Protektori plokkide ebaühtlane paigutus minimeerib mürataseme, tagades ühtlase kontakti teega, parendab haardumist ja alandab kütusekulu.

Lühidalt omadustest

Lumi
Märjal teel
Mugavus
Talv
 

Vaata suurused ja hinnad


 

GT Radial Champiro WT Plus rehvi omadused ja eelised

Omadus Eelis
Lamellide spetsiaalselt kavandatud disain Hea haardumine ja veojõud pidurdamisel ja kiirendamisel Suurepärane vastupanu külglibisemisele
Protektori kummisegu spetsiaalne koostis Tõhus haardumine märja ja jäätunud teega
Hea teelpüsivus suurel kiirusel
Sikksakikujuline lausaline keskribi Väga hea manööverdusvõime
Protektori plokkide ebaühtlane jaotus Madal müratase
Ühtlane kontakt teega
Parendatud haardumine;
Kütuse kokkuhoid

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WinterPro

Talv on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

rokhem >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks.

rokhem >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.

rokhem >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT on mikrobussidele ja väikestele kaubaautodele mõeldud talverehvid. Maxmiler WT rehvid on tehnoloogiliselt GT Radial väljatöötatud toode, mis jäätunud ja märgadel teedel tagab autojuhtidele täieliku kontrolli auto üle.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >