GT Radial Champiro WT

GT Radial Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

Sümmeetrilise mittesuunatud S-kujulise mustri disaini eristab ainulaadne välisilme. Protektori mustri keskel asuv jäik katkematu ribi tagab rehvile suurepärased teelpüsimise näitajad ning aitab märkimisväärselt kaasa veeretakistuse vähendamisele. Kaks teist, samuti protektori keskosas asuvat ribi kujutavad endast kahte rida eraldiasetsevaid nelinurkseid plokke. Need plokid paiknevad üksteise suhtes malelaua ruute meenutavas järjestuses – usaldusväärne ja järeleproovitud vahend mürataseme alandamiseks. Tänu teravatele äärtele parendavad eraldiasetsevad plokid rehvi läbivusnäitajaid sügaval lumel. Peamiste kasutusnäitajate täiendavaks parendamiseks, liikumisel lumistel ja jäätunud teedel, on protektor varustatud suure hulga põigitiste S-kujuliste lamellidega, mis sõna tõsises mõttes haakuvad libeda tee külge, andes rehvile kindla, püsiva ja mis kõige olulisem, turvalise käitumise jäätunud pindadel.

Protektori õlatsoonid kujutavad endast kahte rida eraldiasetsevaid plokke, mille eristavaks iseärasuseks on profiili nõgusus, mis vähendab oluliselt külgmiste läbitorgete ja läbilõigete teket.

Tänu nelja laia ja sügava pikisuunalise soone olemasolule ning põigitiste soonte süsteemile, mille kaudu toimub tõhus vee, lobjaka ja pori eemalejuhtimine, näitab GT Radial Champiro WT üles suurepäraseid protektori isepuhastumise näitajaid.

GT Radial Champiro WT rehvi omadused ja eelised
Omadused
Eelised
Protektori sümmeetrilise mittesuunatud mustri ainulaadne S-kujuline disain Suurepärane haardumine lumiste pindadega, stabiilne käitumine jäätunud pindadel.
Katkematu jäik õlg Tagab suurepärase teelpüsivuse ja madaldatud veeretakistuse
Suur hulk eraldiasetsevaid plokke nelinurksete teravate äärtega Head läbivusnäitajad lumistel teedel
Suur hulk teravate äärtega lainekujulisi lamelle Täiendavalt parendatud haardumine libeda teekattega
Plokkide vahelduva sammuga paigutus Madaldatud müratase, suur akustiline mugavus

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WinterPro

Talv on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

rokhem >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks.

rokhem >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.

rokhem >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT on mikrobussidele ja väikestele kaubaautodele mõeldud talverehvid. Maxmiler WT rehvid on tehnoloogiliselt GT Radial väljatöötatud toode, mis jäätunud ja märgadel teedel tagab autojuhtidele täieliku kontrolli auto üle.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >