GT Radial KARGOMAX ST-6000

Kargomax ST-6000

Kokkuvõte omadused

Kargomax ST6000

GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.


GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehvi omadused ja eelised

Omadus Eelis
Protektori muster on väljatöödeldud spetsiaalselt kaubikute ja furgoonide jaoks. Kõrge vastupidavuse ja madala veeretakistuse kombinatsioon.
Külgseina tugevdatud kaitse ning kummisegu spetsiaalne koostis. Vastupidavus kahjustuste ning kulumise suhtes.
Sisekihi spetsiaalne koostis Rehvi pikendatud eluiga

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler ex
Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

loe edasi >

maxmiler cx
GT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor).

loe edasi >

savero hp
GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad SUV klassi.

loe edasi >

savero ht
Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

loe edasi >

adventuro a/t
GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

loe edasi >