GT Radial Maxmiler CX

GT RADIAL Maxmiler CX

Kokkuvõte omadused

 

GT RADIAL Maxmiler CXGT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. 

GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor). 

Vertikaalsed ning avatud horisontaalsed kanalikesed, mis moodustavad protektori mustri, võimaldasid saavutada suurepärase haakuvuse nii märjal, kui ka kuival teekattel. Tänu uuele, spetsiaalselt välja töötatud räni sisaldusega kummi koostisele  – silica –  on rehvid madala kuumenemisvõimega ning pika elueaga. 

 

 

 

 

 

GT Radial Maxmiler CX rehvi omadused ja eelised

WinterPro Omadus Eelis
Rehvi lüliti tugevdatud konstruktsioon kahe terasest ning ühe neilonist kihiga  Suur veovõime
Kanalite vertikaalne ning horisontaalne asupaik Suurepärane haakuvus nii märjal, kui ka kuival teel
Kummisegu spetsiaalselt välja töötatud koostis Maksimaalne läbisõit ning madal kuumeenemisvõime

 

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler ex
Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

loe edasi >

savero hp
GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad SUV klassi.

loe edasi >

savero ht
Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

loe edasi >

kargomax
GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.

loe edasi >

adventuro a/t
GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

loe edasi >