GT Radial Maxmiler EX

Kokkuvõte omadused

 

Mugavate rehvide uus põlvkond suure kandevõimega kaasaaegsete kiirete kommertsautode jaoks

Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

GT Radial Maxmiler EX rehvi eriomaduste hulka kuulub mitte ainult selle säästlikkus vaid ka parem sõidu kvaliteet, madal müratase ning võimendatud haakuvus märjal pinnal. Kõrge vastupidavuse ning liiklusohutuse tagab uus kummisegu silica ning serva eriline ehitus.

Rehvide väljatöötamisel arvestati sellega, et kommertssõidukeid kasutatakse ekstreemsetes tingimustes, mistõttu osutasid insenerid erilist tähelepanu  külgseina ehitusele. Tänu kahele metallnöörist vööle, mis on võimendatud uue nailonkihiga õnnestus välja töötada tõeliselt vastupidavad ning turvalised rehvid.  Peale selle on külgseinad ning servad väljatöötatud nii, et sõidu ajal oleks rehvide kuumenemine minimaalne. 

 

GT Radial Savero HP rehvi omadused ja eelised

Omadus Eelis
Rehvi kergendatud ehitus Säästlikkus ning mugavus, madal kütusekulu ning kõrge mugavuse tase
Vöö võimendatud konstruktsioon Säästlikkus ning ohutus: suur kandevõime, ohutus kõrge kiirusega liikumise ajal
Rehvi külgseina uus disain Säästlikkus: rehvi kuumenemise vähendamine kõrge koormatuse tingimustes
Uus kummisegu silica Ohutus ja säästlikkus: hea juhitavuse kooskõla märjal ja kuival teel, rehvi kuumenemise ning kütusekulu vähendamine

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler cx
GT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor).

loe edasi >

savero hp
GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad SUV klassi.

loe edasi >

savero ht
Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

loe edasi >

kargomax
GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.

loe edasi >

adventuro a/t
GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

loe edasi >