GT Radial Maxmiler WT-1000

Champiro IcePro

Kokkuvõte omadused

Lumi
Märjal teel
Talv
 

Välja töötatud SUV-dele

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.


GT Radial Maxmiler WT-1000 rehvide ehituses on mitmeid täiustusi. Rehvi eripäraks on protektori parendatud muster – rohkem lamelle ja sooni – ning lisandunud keskmine pikisuunaline ribi. Rehvi kasutusvõimalused on tänu sellele märkimisväärselt avardunud. Lumega kaetud pindade külge otsekui haakuvad lamellide teravad ääred parendasid haardumist ja juhitavust lume ja jääga kaetud pindadel. Parendatud on ka selliseid omadusi, nagu teelpüsivus ning juhitavus ja käitumine kurvides.

GT Radial Maxmiler WT-1000 rehvide kõrged haardumise ja juhitavuse näitajad on eranditult tagatud kummisegu koostisega ning protektori mustrit moodustavate soonte ja lamellide erilise konfiguratsiooniga.


Vaata suurused ja hinnad


 

GT Radial Maxmiler WT-1000 rehvi omadused ja eelised

Omadus Eelis
Protektori spetsiaalselt konstrueeritud kaasaegne suunatud disain Suurepärased kasutusomadused
Suurepärased püsivuse ja juhitavuse näitajad
Kummisegu spetsiaalselt välja töötatud koostis Suurepärased juhitavuse näitajad
Protektori soonte ja lamellide parendatud disain Suurendatud läbivus talvel, lumel ja jääl

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WinterPro

Talv on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

rokhem >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks.

rokhem >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

rokhem >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT on mikrobussidele ja väikestele kaubaautodele mõeldud talverehvid. Maxmiler WT rehvid on tehnoloogiliselt GT Radial väljatöötatud toode, mis jäätunud ja märgadel teedel tagab autojuhtidele täieliku kontrolli auto üle.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >