GT RADIAL Maxmiler WT

GT RADIAL Maxmiler WT

Lühidalt omadustest

Mikrobuss
Veoautodele
Mugavus
Talv
 

GT Radial Maxmiler WT on mikrobussidele ja väikestele kaubaautodele mõeldud talverehvid. Maxmiler WT rehvid on tehnoloogiliselt GT Radial väljatöötatud toode, mis jäätunud ja märgadel teedel tagab autojuhtidele täieliku kontrolli auto üle. Sel on kõrgem kandevõime, pikem kasutusaeg ja maksimaalne pidavus pööretel.

GT RADIAL Maxmiler WTGT Radial Maxmiler WT rehvide peamine eriomadus asub rehvi siseehituses. Rehvikarkassis asub kaks vastupidavat ja elastset metallkihti ja üks kaitsefunktsiooniga nailonkiht. Tänu sellisele ehitusele kestavad rehvid väga kaua ja auto kandejõud omakorda tõuseb mitu korda.

Rehvil on eriline protektorimuster, mis on välja töötatud just rehvide kasutamiseks talvetingimustes ja mis tagab nii auto vastupidavuse kuival teel kui ka suurepärase juhitavuse pööretel.

 

 

 

 

 

Vaata suurused ja hinnad


 

GT RADIAL Maxmiler WT rehvide omadused ja kasu

GT RADIAL Maxmiler WT Omadused Kasu
Tugevdatud breaker’i konstruktsioon, mis koosneb kahest teras- ja ühest nailonkihist Tagab suurema kandejõu
Ohutu ja tänapäevane protektori suunatud talvemuster Suurepärased omadused talvetingimustes
Lamellide parandatud disain Suurepärane pidavus ja pidurdusomadused igasugu talveteedel

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WinterPro

Talv on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

rokhem >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks.

rokhem >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

rokhem >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >