GT Radial Savero HP

GT RADIAL Savero HP

Kokkuvõte omadused

GT RADIAL Savero HP GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad  SUV klassi.

Antud rehv kuulub maastikurehvide uude põlvkonda, mis kombineerivad endas suurepärase haakuvuse kuival ning märjal teekattel suure mugavustasemega.

Protektori sümmeetrilise mustri disain on iseloomulik rehvide jaoks, mis on ettenähtud suure kiirusega maanteedel. Protektori mustri keskmises osas asub lai serv, mis tagab rehvile suurepärase suuna stabiilsuse ning äärmiselt väikese rehvi reaktsiooniaja rooli pööramisele. Protektori kogu mustri pinnal on suur kogus põiki- ning pikisuunalisi iselukustuvaid lamelle, mis suurendades protektori iga eraldioleva elemendi jäikust, parandavad oluliselt rehvi kõiki peamiseid omadusi, sealhulgas kiirenduse ja pidurdamise efektiivsust.

Võitluseks vesiliuglemisega, rehvi protektori muster on varustatud nelja suurendatud laiusega pikisuunalise kanaliga võimaldavad kõrge efektiivsuse tasemega eemaldada vett kontakteeruvast pinnast. 

Laiad ning tugevdatud protektori õlaosad võimaldavad läbida kurve suurel kiirusel ning nende ümar profiil, olles efektiivne vahend võitluses ebaühtlase kulumisega, soodustab rehvi eluiga.

 

GT Radial Savero HP rehvi omadused ja eelised

Savero HP Omadus Eelis
Kaasaegne muster nelja kanali ja täiustatud lamelliga Ületamatu suuna stabiilsus ja juhitavus
Uus, täiustatud kummisegu koostis Erandlikult lühike pidurdamisteekond märjal teel 
Optimaalselt valitud erineva suurusega protektori  plokid.  Vaikne ning pehme liikumine
Kerge rehv kaasaegse protektori mustriga Mugav juhitavus koos madala kütusekuluga, vaikne liikuvus.

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler ex
Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

loe edasi >

maxmiler cx
GT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor).

loe edasi >

savero ht
Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

loe edasi >

kargomax
GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.

loe edasi >

adventuro a/t
GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

loe edasi >