GT Radial Savero HT Plus

GT RADIAL Savero HT

Kokkuvõte omadused

 

GT RADIAL Savero HT Savero HT Plus rehvid on mõeldud pikapide, kergete veoautode, maasturite jaoks ning on loodud selleks, et tagada aastaringset mugavust ning kontrolli auto juhtimise üle.

Uus rehvi disain – kaks kõrvuti asuvat  serva, mis on eraldatud kanalitega plokkideks ning neli sügavat pikisuunalist kanalit, mis on nähtud vee kiire äraviimise jaoks kontaktipinnast, – lubasid parandada rehvi haakuvuse omadusi kuival teekattel, suurendades oluliselt läbimise näitajaid märjal teel ning ebapüsival maal.

Rehv osutab edukat vastupanu vesiliuglemisele isegi liikumisel kõrgel kiirusel, mis tagab märjal teelliikumisele stabiilsuse ja ohutuse.

GT Radial Maxmiler WT peamiseks eripäraks on rehvi sisemine konstruktsioon. Rehvi karkassis on kaks paindlikku ja tugevat metallikihti ning üks neilonist kiht, mis täidab kaitsvat funktsiooni. Tänu sellisele ehitusele suureneb auto veovõime mitmekordselt. Peale selle, rehvi ehitus vähendab edukalt rehvi ebaühtlase kulumise võimaluse, mis toob kaasa rehvi eluea lühenemise.

 

GT Radial Savero HT Plus rehvi omadused ja eelised

Savero HT Omadus Eelis
Rehvi protektori sümmeetrilise mustri kaasaegne S-kujuline disain.  Tagab juhtimise suurepäraseid omadusi, andes sõidule rahulikku ja mugava iseloomu 
Neli sügavat pikisuunalist vee äravoolukanalit. Takistab efektiivselt vesiliuglemise riski, tehes rehvi efektiivsemaks vihma tingimustes
Kummi segu hoolikalt valitud koostis Tagab pikka eluiga, samuti parandab oluliselt veo ja haakuvuse omadusi nii kuival, kui ka märjal teekattel.

 

Savero HT

Muud GT Radial suverehvid

maxmiler ex
Tänu uutele kaasatud tootetehnoloogiatele ning materjalidele on rehvid oma eelkäijatest 10% võrra kergemad, lisaks on vähenenud ka veeretakistus 15% võrra.

loe edasi >

maxmiler cx
GT Radial Maxmiler CX rehvid on välja töötatud selleks,e t tagada maksimaalset eluiga, mugavuse ning suure veovõime. GT Radial Maxmiler CX rehvid omavad suure veovõimsusega, mis tagatakse tugevdatud konstruktsiooniga ( kaks terasest rihma ning neilonist protektor).

loe edasi >

savero hp
GT-Radial Savero HP sõiduauto rehv on mõeldud crossoverite, pikapite ja teiste autode jaoks, mis kuuluvad SUV klassi.

loe edasi >

kargomax
GT Radial KARGOMAX ST-6000 rehv on ettenähtud kerge kommertsiaalse transpordi, treilerite ja kaubikute jaoks ning erineb usaldusväärsuse ning suure läbisõidu poolest.

loe edasi >

adventuro a/t
GT Radial Adventuro A/T rehvid on loodud spetsiaalselt maasturite jaoks. Protektori eriline muster tagab suurepärase veojõu maastikul, tänu massiivsetele plokkidele, mis on suurepärase isepuhastamise ja läbimisvõimega.

loe edasi >