Maserati Ghibli varustatakse Pirelli rehvidega

Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepāmPikka aega Maseratis töötavate kaasmaalastega koostööd teinud Pirelli hakkab komplekteerima rehvidega hiljuti esitletud Ghibli sedaani.

Ka sel korral jäi ettevõte truuks tavakskujunenud lähenemisviisile ja töötas koos Maserati inseneridega uuele itaalia firmamärgiga  Ghibli nimelisele sedaanile välja spetsiaalse Pirelli PZero rehvide versiooni.

Rehvid kohandati uue sportauto näitajatega ja need hakkavad kandma MGT markeeringut, mis viitab sellele, et need on Maserati poolt ametlikult lubatud. Tarnima hakatakse 18, 19 ja 20 tollise läbimõõduga rehve.

Et Maserati omanikud saaksid kasutada auto kogu potentsiaali ka talvisel ajal, pakub ettevõte neile mõne kuu eest esitletud Pirelli Winter SottoZero 3 talverehve.

Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām

Ghibli näol on tegemist Maserati esimese esindussedaaniga ning see on saadaval valikuliselt nelja mootoriga – valida saab kahe bensiinimootori (410 ja 330 hj) ja kahe diiselmootori (275 ja 250 hj) vahel, mis paigaldatakse Itaalia ettevõtte autodele esmakordselt. Ghibli tuleb müügile 2013. aasta suvel.