Maxmiler WT2

Champiro IcePro

GT Radial Maxmiler WT2 – UUE PÕLVKONNA TALVEREHV KAUBIKUTELE JA MIKROBUSSIDELE stabiilse juhitavuse ja laitmatu haarduvusega lumel ja märjal teel.

Maxmiler WT2

Nobraukums
Saķere uz mitra seguma
Ekonomiskums

Vaata suurused ja hinnad

Eriomadused ja eelised


Sailun Atrezzo protektors
  • Оptimeeritud sooned vee ärajuhtimiseks.
  • Turvisekülgede eriline disain tugevaks haardumiseks talvel ja kasutusaja pikendamiseks.
  • Suurepärane pidurdusvõime lumel ja jääl.
  • Kindel juhitavus lumel.
  • Hea vesiliukindlus ja turvaline pidurdamine märjal teel.
  • Tihedalt asetsevad lamellid võimaldavad kasutamist iga ilmaga.

Muud GT Radial Talverehvid

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – High Performance klassi talverehv sõiduautodele ja SUV autodele, mis näitab üles kõrget tootlikkuse ja mugavuse taset märjal, kuival ja lumisel teel.

rokhem >

Champiro WinterPro

Talv on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Need on end suurepäraselt näidanud jäätunud, kinnituisanud ja lumega kaetud teekatetel.

rokhem >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX on sõiduautodele mõeldud asümmeetrilised talverehvid. Rehv on spetsiaalselt välja töötatud mugavuse, haardumise ja kõigi juhitavusnäitajate parendamiseks.

rokhem >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus on sõiduautodele mõeldud talverehvid. Tagavad suurepärase juhitavuse jäätunud ja märgadel teedel, on madala müratasemega.

rokhem >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT on sõiduautodele talviseks kasutamiseks mõeldud radiaalrehv, mida iseloomustab hea juhitavus märjal teel ja kuival soojaks muutunud teekattel.

rokhem >

Champiro IcePro

GT Radial Champiro IcePro rehvimustrit välja töötades võtsid insenerid arvesse kõikvõimalikke ekstreemseid olukordi, mis teel võivad tekkida.

rokhem >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 on pakiautodele ja väiksematele veoautodele mõeldud naastudeta rehvid, millel on kõrgendatud kandevõime, kulumiskindlus, väga hea käitumine teel ja hea juhitavus kurvides.

rokhem >

Savero WT

GT Radial Savero WT – talverehvid maastikuautodele. See mudel on Euroopa autoomanike seas eriti nõutud, kuna tal on väga head näitajad praktilises kasutuses.

rokhem >