MOMO Mendex M7

Momo M7

Momo M7

Riepas Mendex M7 on välja töötatud spetsiaalselt kergele sõiduvahendile ning tänu suurepärastele kulumiskindluse näitajatele ja akustilisele mugavusele sobivad ideaalselt pikkadeks sõitudeks.

 

Mendex M7 omadused:

  • Optimaalne ohutus;
  • Kõrge kulumiskindlus;
  • Suurepärane juhitavus;
  • Suurepärane mugavuse tase;
  • Madal sisemine müratase.

MOMO

Momo on itaalia autoala kaubamärk, mis on hästi tuntud peamiselt oma valuvelgede poolest. Kuulus itaalia ettevõtte asutati Gianpiero Moretti initsiatiivil möödunud sajandi kuuekümnendatel aastatel. 50 aasta jooksul seostati ettevõtte peamist suunda autoroolide, käigukangi katete ning auto velgede loomise ja tootmisega.

2012. aasta algul, MOMO – üks maailma kuulsamatest autorooli ja velgede tootjatest teatas oma soovist siseneda uude turunišši, tehes koostööd Itaalia rehvi edasimüüjaga Univergomma. Ja esimest korda esitleti MOMO rehve Reifen-2012 näitusel Essenis.

Uued Momo rehvid on saadaval rohkem kui 180 erinevas mõõdus ja pakutakse laia spektri rehve nii talve kui ka suve jaoks. Ettevõte pakub ka talverehvi liini North Pole, mis on ettenähtud sõiduautodele, SUV Pole, crossover maasturitele ning Van Pole rehve mikrobussidele ja väikeveokitele.


MOMO rehvid