Nankang RRCm labor akredeeriti TÜV SÜD poolt

Hsinchu, Taiwan- Nankang Kummirehvid akredeeriti TÜV SÜD Saksamaa poolt Euroopa Liidu RRC määruste kandidaadiks laborotoorsete mõõtmiste ja kalibreerimise akredeerimise protseduurides.

Euroopa on alati Nankangi jaoks olnud suurim turg ning eriti peale seda kui EL teatas uue märgistamise süsteemi rakendamist kõikidele Euroopas müüdavatele rehvidele 2012nda aasta novembrist. Nankang juhib ka Taiwani rehvitööstust 2011nda aasta lõpust alates ja plaanib osta Taiwani esimese veeretakistuse testimise masina. Veeretakistuse labor asutati Hsin-Fung tehases ning sai EL-i RRC laborotoorsete mõõtmiste ja kalibreerimise akredeerimise protseduuride sertifikaadi tuntud Euroopa sertifitseerimise organisatsioonilt – TÜV SÜD Automotive GmbH. Kogu kalibreerimise akredeerimise programm võttis aega kuus kuud, mis viidi edukalt lõpuni 2012nda aasta septembris. Nankangist saab esimene Taiwani rehvitootja, kes nimetatud programmi on lõpuni viinud ning on saanud sertifikaadi ja märgistuse 63-le rehvimustrile 857 eri suuruses. 

Nankang RRCm labor akredeeriti TÜV SÜD poolt

Nankangi asedirektor Pong akredeeriti Michael Staude poolt TÜV SÜD Saksamaa organisatsioonist laborotoorse mõõtmise kalibratsiooni akredeerimise protseduurides.