Piloot Yokohama rehvidel võitis 25 Hours of Thunderhill võidusõidu

25 Hours of Thunderhill

25 tunnise võidusõidu võitjaks Thunderhill Raceway Park kiirteel Põhja-Californias tuli Tyler McQuarrie, kes esimesena ületas finišijoone oma  Porsche 911-ga, mis oli varustatud  Yokohama rehvidega.

Peale 25 tundi ning 3 143 km pikkust teekonda, tõi Tyler McQuarrie võidu nii endale, oma meeskonnale Motorsport Solutions/Ehret Family Winery Porsche ning samuti ettevõttele Yokohama, kes varustas teda  «apelsini» rehvidega Yokohama ADVAN ENV-R2.

Yokohama rehvide kota ütles McQuarrie, et : „ Nad olid suurepärased ning tõesti aitasid meil saavutada võitu. Yokohama rehvid olid topelt lõigu lõpus tõepoolest teistest rehvidest paremad“, ütles piloot, kes osaleb samuti võistlusel Formula Drift, „ Ma olin võimeline näitama ühesugust aega nii esimesel, kui ka 80-ndal ringil, sõita rehvidel kaks lõiku ilma ringajakadudeta kõigi 25 tunni jooksul – see on tohutu eelis“.

 

Piloot  Yokohama rehvidel võitis  25 Hours of Thunderhill võidusõidu Yokohama ADVAN ENV-R2
Motorsport Solutions/Ehret Family Winery Porsche meeskonna Porsche 911             Yokohama ADVAN ENV-R2

„Meil on hea meel, et Yokohama «apelsini» rehvide arvel on veel üks võit“, ütles Duane Sampson, ettevõtte Yokohama autospordi osakonna juht,“ viimane kord kui me osalesime 25 Hours of Thunderhill  võidusõidul, me samuti võitsime“.

Piloot  Yokohama rehvidel võitis  25 Hours of Thunderhill võidusõidu Piloot  Yokohama rehvidel võitis  25 Hours of Thunderhill võidusõidu Piloot  Yokohama rehvidel võitis  25 Hours of Thunderhill võidusõidu Piloot  Yokohama rehvidel võitis  25 Hours of Thunderhill võidusõidu

 

Samuti lisas McQuarrie, et „Lihtsalt lõpetada see võidusõit on juba suur saavutus, võita aga niivõrd rasket võistlust on lihtsalt uskumatu“.

Yokohama ´rehvid ADVAN ENV-R2, mis toodetakse apelsiniõli kasutamisega, on selliste rehvide teine põlvkond, mille debüüt toimus Sebringis 2009-ndal aastal ning neist said „maailma esimesed võidusõidu öko-rehvid“.