Pirelli Chrono Winter

Pirelli Chrono Winter

Chrono Winter protektors

Pirelli Chrono Winter on sõiduautodele mõeldud naastrehvid. Chrono seeria rehvid asendavad ostjate seas väga nõutud rehviseeria Citynet. Chrono Winter rehvid ühendavad parimad eelkäijate omadused ja on valmistatud unikaalsest kummisegust, mis tagab vastupidavuse kuluvuse suhtes ja suurepärase haarduvuse kuival, märjal ja lumisel teel.

Chrono Winter Pirelli Chrono Winter tõusevad eelkõige esile suurepärase juhitavuse ja haarduvusega ka jäistel teedel. See suurepärane kvaliteet saavutati tänu rehviprotektori suunatud mustrile. Ka kõige ekstreemsemates talvetingimustes säilitavad Chrono Winter rehvid oma kõrged kasutamisomadused. Nende rehvide tekitatav müratase on madalam, seega on sõit ülimalt mugav.

Pirelli Chrono Winter soovitab komplekteerida üleilmselt tuntud autokontsern Iveco, kellel on laiaulatuslik valik kergsõidukeid, keskklassi- ja kaubaautosid nii tootmises kui ka müügis.

Vaata suurused ja hinnad


Peamised tehnoloogilised lahendused:

Chrono winter riepu protektors OMADUSED FUNKTSIOONID TUGEVAD KÜLJED
1 – Noolte kujutisega rehviprotektori suunatud muster. Vee kiire väljasurumine ja porist puhastumine. Suurem ohutus vesiliu- ja talvetingimustes.
2 – Ühtne keskne riba. Kõrgem haarduvustase teega ja protektori kõva struktuur. Kontroll libedatel pinnastel.
3 – Vastupidavam ja kompaktsem plokkide muster rehvi õlatsoonis. Kõrge lubatud koormuse tase ja pikk kasutusiga. Ohutus talveperioodil suure koormuse juures.
  KASUTUSOMADUSTE TABEL
Lumi 5
Kuiv ja märg tee 3
Kasutamine kombineeritud režiimil 3
Kasutamine peamiselt linnas 5
1 – Normaalne 2 – Hea 3 – Väga hea 4 – Suurepärane 5 – Oivaline

Teised Pirelli rehvid


Vaadake saadavate rehvide suurusi ja hindu
Loe Pirelli rehvidest veel