Pirelli Chrono

Pirelli Chrono

Spetsiaalselt kaubaautodele (väikekaubikud, furgoonautod ja väikebussid) mõeldud Pirelli Chrono rehvidel on suurepärased kasutusomadused nii kuivadel kui märgadel teekatetel. Neis on suurepäraselt ühendatud sellised tähtsad väikekaubikute rehvide omadused nagu näiteks väike veeretakistus ja madal müratase. Chrono rehvid sobivad eriti hästi kaubaautodele (furgoonautod) ja erinevad konkureerivatest mudelitest suurema kulumiskindlusega, pikema kasutusajaga ja purunemiskindlusega sõiduki ülekoormuse korral.

 

Chrono rehvid on ühendanud endas parimad eelkäijate omadused. Need rehvid on loodud ainulaadsest kummisegust, mis tagab väga hea haakumise nii kuiva kui ka märja teekattega. Sellised suurepärased omadused saavutati tänu turvisemustri asümmeetrilisele joonisele. Nendele rehvidele on iseloomulik madalam müratase, mis tagab suurepärase akustilise mugavuse auto salongis.

Üsna tähtsaks teguriks peavad autoparkide omanikud ka seda, et Chrono sobib nii pikkade kui ka lühikeste sõitude jaoks, nii koormaga kui ka ilma. Rehvidele on iseloomulik stabiilsus ja hea juhtimiskindlus ning kulumiskindlus isegi kõrgetel temperatuuridel. Nad paistavad silma heade kasutusomaduste poolest nii kuival kui ka märjal teekattel. Tugevdatud jäigad küljeribid tagavad hea kaitse külgedel, ennetades purunemise ja kulumise riski ülekoormuse korral, samuti kaitsevad parkimisel mehaaniliste vigastuste eest äärekivi vastu. Lisaks on Chrono väga hea juhitavusega, madala mürataseme ja pikaajalise kasutusajaga ning kulumiskindlad.

Soovitatakse paigaldamiseks originaalvarustuses selliste autotootjate poolt, nagu Citroen, Fiat, Iveco, Mercedes-Benz, Peugeot, kes pakuvad suurt sõiduautode ja väikekaubikute valikut.

 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
1 – Kaks katkematut keskribi Turvisemustri suurim jäikus
  • Püsivus pööretel isegi suurte koormuste korral
  • Turvisemustri ühtlane kulumine
2 – Vastupidavad küljed Suurem küljekaitse Lisakaitse löökide ja kulumise eest äärekivide vastu
1&3 – Rehvi vastupidavam struktuur ja turvisemustri spetsiaalne joonis Laiem kontaktipind Suurepärane haakumine ja lühike pidurdusteekond
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Läbisõidu näitaja 4
Vastupidavus koormusele 3
Mugavus 5
Märg tee 4
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea  4 – suurepärane 5 – oivaline

Testide tulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel ja suurus Tulemused
2010 PIRELLI CHRONO  235/65R16C 2 KOHT


 

Pirelli Suverehvid

Scorpion Verde
SCORPION VERDE™ – see on esimene keskkonnasõbralik SUV rehv maailmas, mis on välja töötatud spetsiaalselt suurte maasturite ja mahturite jaoks. Mitme aastakümne jooksul valitses rehvide maailmas vääramatu reegel: võimatu on luua rehve, mis ühendaksid endas kõrge efektiivsuse, täpse reaktsiooni roolipööretele ja ohutuse üheaegselt keskkonnasõbralikkuse, väikese kütusekulu ja väheste CO2 heitmetega.

rohkem >

Scorpion ATR
Pirelli Scorpion ATR – see on rehv sõiduks teedeta oludes, mis tagab väga hea kontrolli auto üle nii maanteel kui maastikutingimustes. ATR turvisemustri vastupidav konstruktsioon tagab suurepärase turvalisuse liikumisel nii teedel kui väga keeruliste katetega maastikel.

rohkem >

Scorpion STR
Pirelli Scorpion STR rehve iseloomustab kõrge vastupidavus koos suurepäraste kasutusomadustega. Sellised omadused nagu suur läbijooksu näitaja ja kulumiskindlus on eriti nõutavad maasturite, mahturite ja kergveokite tootjate poolt.

rohkem >