Pirelli Cinturato P1

Cinturato P1

Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

Pirelli Cinturato

PPirelli Cinturato P1 on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest, selle kummisegu ei sisalda aroomõlisid, tänu millele mõju ümbritsevale keskkonnale on minimaalne nii tootmisprotsessi, kui rehvi kogu eluaja jooksul.

Peamised eripärad

  • Suurepärane juhitavus tänu optimaalselt konstrueeritud turvisemustri elementidele ja spetsiaalselt loodud kummisegule.
  • Madal kütusetarbimine saavutatakse uusimate tehnoloogiate kasutamisega turvisemustris.
  • Suurepärane vastupidavus vesiliu tekkimisele tänu kolmele laiale pikisoonele turvisemustris.

Peamised tehnoloogilised lahendused:

Cinturato P1 ERIPÄRAD FUNKTSIOONID EELISED

1 – Turvisemustri hübriidmaterjalid ja innovaatiline disain

Ühtlasem turvisemustri kulumine rehvi kogu kasutusaja jooksul

 

Ohutumad kuival ja märjal teel

Rehvi elastsuse kontroll ja valuvormi uus profiil Välismõju ja löökide minimeeritud tagajärjed Suurem juhtimise mugavus

2 – Turvisemustri optimeeritud joonis plokkide erilise mitmetasemelise asetusega

 

 

Mürataseme langus

Madalam sisemüra tase

Turvisemustri uued materjalid ja kummisegu innovaatiline koostis, aerodünaamilised küljed ja vähendatud rehvi kaal Veeretakistuse vähenemine Kütusekulu ja СО2 atmosfääri heite vähenemine
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Tõhusus kuival teel 4
Tõhusus märjal teel 4
Läbisõit 4
Mugavus  5
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea  4 – suurepärane 5 – oivaline

Katsetulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel ja suurus Tulemused
Cinturato P1 03/12 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 H TESTIVÕITJA
03/12 CINTURATO™ P1™ 185/60 R14 VÄGA SOOVITATAV
01/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 T TESTIVÕITJA
03/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 VÄGA HEAD
03/11 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 V SOOVITATAV
03/11 CINTURATO™ P1™ 175/65 R 14 V SOOVITATAV

Interakttiv

 

P1 P1 P1 P1

 

Pirelli Cinturato ajalugu

CinturatoCinturato oli esimene radiaalrehv, mille ümber paigaldati ringvöö (Cintura – „vöö“ itaalia keeles), mis võimaldas rehvil paremini säilitada vormi võrreldes diagonaalse konstruktsiooniga. Just tänu oma ehitusele sai Cinturatost eriline rehv autospordi ajaloos. Hiljem hakati Cinturato tüüpi ehitust kasutama rehvide tootmisel tööstus- ja põllumajandustranspordi jaoks.

Esimese Cinturato rehvi, mis töötati välja Pirellis eelmise sajandi 50. aastatel, nimetas Juan Manuel Fangio silmapaistvaks tooteks, millest sai pöördepunkt rehvide tootmises. Kuulsat Argentiina võidusõitjat hämmastas absoluutselt täpne reaktsioon rooli pööretele, mis oluliselt erines neil aastatel populaarsetest diagonaalrehvidest.

1968. aastal hakkas ettevõte Pirelli müüma Cinturatot enam kui 137-s maailma riigis.

Cinturato tänapäeval

Cinturato P1Suverehvide sari Cinturato on suurepärane uusimate tehnoloogiate, juhitavuse parameetrite ja keskkonnasäästlikkuse saavutuste kooslus. Rehve toodetakse erinevates mõõtudes kiirusindeksitega T – Y, mis võimaldab kasutada neid praktiliselt kõikide autode puhul – alates väikestest linnaautodest limusiinideni välja.

Green Performance Cinturato rehvisarja valmistamisel kasutatakse ökoloogiliselt puhastest materjalidest loodud kummisegu. Tänu karkassi innovaatilisele struktuurile väheneb keskkonnamõju, seejuures ohutus ja juhtimise mugavus jäävad muutumatuks nii kuival kui märjal teekattel. EC 2012 direktiivile vastav madal müratase teeb sõidu mugavamaks: rehvid Green Performance Cinturato on keskmiselt 1 dB võrra vaiksemad võrreldes eelmiste põlvkondade rehvidega.

Green Performance tehnoloogia võimaldab vähendada ka veeretakistust peaaegu 20% võrra, mis aitab kütust kokku hoida 4%, samuti väheneb CO2 heide.


Pirelli Suverehvid

Pirelli P7
Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.Pirelli P7Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda.

rohkem >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – see on esimene rehv maailmas, mis sai kõrgeima hinnangu AA ohutuse ja kütusesäästlikkuse osas vastavalt Euroopa Liidu territooriumil alates novembrist 2012. a kohustusliku uute rehvide märgistusesüsteemile. Esmakordselt esitleti rehvi laiale avalikkusele 2012. aasta juunis.

rohkem >

Pirelli P Zero
P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

rohkem >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – need on rehvid, mis sobivad ideaalselt teie auto tuunimiseks ja välimuse parandamiseks. Rehvide omadused vastavad nii välisilmelt kui tehnilistelt näitajatelt kõige kõrgematele nõudmistele ning lisavad autole esteetilist rafineeritust ja omapära.

rohkem >

Pirelli P Nero GT
Rehvid P ZERO NERO GT – see on tuuningu ja kiire sõidu harrastajate seas populaarsete PZero Nero evolutsioon. Need kõrgtehnoloogilised sportrehvid vastavad kõige kõrgematele dünaamika nõuetele ja on atraktiivse disainiga.

rohkem >

Pirelli P Rosso
Rehvid Pirelli P Zero Rosso on ette nähtud kasutamiseks keskmise ja suure mahuga mootoritega autodel ning kaasaegsetel sportautodel, mis on varustatud elektroonilise stabiliseerimise ja kontrolli süsteemiga, samuti esindusklassi sedaanidel. Rehvid P ZERO ROSSO™ tagavad auto suurepärase juhitavuse ja kindlad reaktsioonid isegi märja teekatte korral.

rohkem >

Pirelli P Zero Silver
Pärast pikaajalist edukat rehvide disainimist Vormel 1 võidusõiduautode jaoks otsustas ettevõte Pirelli teha kättesaadavaks eesrindlikud ja innovaatilised tehnoloogilised lahendused, mida siiani on pakutud ainult parimatele võidusõitjatele maailmas ning nende abil konstrueerida kvaliteetseimad ja efektiivseimad rehvid kõige nõudlikumate juhtide ja võimsamate autode jaoks.

rohkem >