Pirelli P Zero Hero

Pirelli Zero Hero

P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

Turvisemustri asümmeetriline joonis tagab lühema pidurdusteekonna, suurema kontrolli auto üle ja suurepärase juhituse. P ZERO toimib väga tõhusalt vesiliu riski korral ning on väga turvaline nii märjal asfaldil, betoonil kui ka pinnasteel. Tänu kummisegu uuenduslikule koostisele saavutatakse väga hea haakumine ja auto püsivus kursil. Karkassi struktuuri terviklikkus tagab ühtlase kulumise ja juhitavuse, mis on vajalik sportliku juhtimisstiili korral. Turvisemustri spetsiaalsed S-kujulised sooned vähendavad mürataset ja loovad ülima mugavuse sõidu ajal.

Eriti tõhusad UHP-klassi rehvid

P ZERO rehv on loodud selleks, et tagada superautode saavutusi, pakkudes ülimat mugavust ja ohutust isegi kõige nõudlikematele autojuhtidele.

P Zero rehvid on tehnoloogiliselt kõrgeimal tasemel uuenduslikud tooted firma Pirelli seeriatootmises. Selle rehvi väljatöötamise käigus registreeriti viis patenti. Rehvil on uus turvisemustri joonis, futuristlikud plokkide ühendused ja lamellide uuenduslik struktuur.

Tänu karkassi ja turvisemustri suurepärasele ehitusele valiti P Zero rehvid sportautode tootjate poolt välja seeriapaigaldamiseks oma superautodele tehase tingimustes. P Zero rehvid on seeriavarustuseks Ferrari 599 GTB Fiorano, Lamborghini Murcielago ja Gallardo, Audi R8 ja S8, Aston Martin DB9, Maserati Quattroporte, Jaguar XK, Mercedes AMG, Alfa Romeo 8C Competizione, aga ka kõige „kuumematel“ Porsche’l и BMW-l.

P Zero peamiseks omaduseks on optimaalne haakumine nii märja kui ka kuiva teekattega. P Zero on uhke oma turvisemustri eriliste nanokomponentide üle, tänu millele optimaalsete dünaamiliste näitajate saavutamine osutub võimalikuks juba esimestel kilomeetritel, kui rehv on veel külm.

Turvisemustri uuenduslik joonis tagab parima haakumise märja ilmaga ning suurepärase akustilise mugavuse. Samal ajal asümmeetriline profiil DA.Co (Dynamic Asimetric Contour) tagab ühtlase kulumise ja säilitab püsiva kontaktipinna kuju mis tahes kiirustel.

P Zero rehvid on välja töötatud erilist keskkonnasäästlikkust silmas pidades: kasutatud ühendid praktiliselt ei sisalda aroomiõlisid.

 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
1 – Kolm katkematut pikiribi

Optimeeritud ja püsiv kontaktipind

Turvisemustri suurendatud jäikus

Parendatud pidurdamise- ja haakumisomadused, isegi suurtel kiirustel

2 – Välise pöia laiad ja jäigad plokid Jäikusribidega tugevdatud küljed ja kindel reaktsioon täiendava roolipöörde korral Parem juhitavus sportrežiimil juhtimisel

3 – Kolm laia pikisoont

 

Kiire vee minema juhtimine Turvisemustri ühtlane kulumine, mürataseme vähenemine ja kasutusaja pikenemine

 

Turvisemustri kõrgtehnoloogiline asümmeetriline joonis

Optimeeritud kontaktipind suurtel kiirustel Kindlus ja sportlik juhitavus ülima mugavusegaSuurem ohutus ja kontroll vesiliu korral
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Sport 4
Pidurdamine 5
Märg tee 5
Mugavus 4
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea 4 – suurepärane 5 – oivaline

Interaktiiv

 

Katsetulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel ja suurus Tulemused
2012 P ZERO 235/35R19 VÄGA SOOVITATAV
03/11 P ZERO 225/40R18 2. KOHT
2012 P ZERO 245/45R1 3. KOHT
2011 P ZERO 245/40R18 Y 2. KOHT
03/11 P ZERO 225/45R17 1. KOHT
07/10 P ZERO 235/40/R18 1. KOHT
04/10 P ZERO 235/35R19, 255/30R19 VÄGA HEAD
04/09 P ZERO 225/40/18 & 255/35/18 VÄGA SOOVITATAV
05/09 P ZERO 245/40R18 SOOVITATAV
2008 P ZERO 225/45 R17 Y TESTIVÕITJA
04/08 P ZERO 235/35 ZR 19Y KVALITEETNE
08/08 P ZERO 225/40R 18 Y VÄGA SOOVITATAV


Pirelli Suverehvid

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

rohkem >

Pirelli P7
Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.Pirelli P7Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda.

rohkem >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – see on esimene rehv maailmas, mis sai kõrgeima hinnangu AA ohutuse ja kütusesäästlikkuse osas vastavalt Euroopa Liidu territooriumil alates novembrist 2012. a kohustusliku uute rehvide märgistusesüsteemile. Esmakordselt esitleti rehvi laiale avalikkusele 2012. aasta juunis.

rohkem >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – need on rehvid, mis sobivad ideaalselt teie auto tuunimiseks ja välimuse parandamiseks. Rehvide omadused vastavad nii välisilmelt kui tehnilistelt näitajatelt kõige kõrgematele nõudmistele ning lisavad autole esteetilist rafineeritust ja omapära.

rohkem >

Pirelli P Nero GT
Rehvid P ZERO NERO GT – see on tuuningu ja kiire sõidu harrastajate seas populaarsete PZero Nero evolutsioon. Need kõrgtehnoloogilised sportrehvid vastavad kõige kõrgematele dünaamika nõuetele ja on atraktiivse disainiga.

rohkem >

Pirelli P Rosso
Rehvid Pirelli P Zero Rosso on ette nähtud kasutamiseks keskmise ja suure mahuga mootoritega autodel ning kaasaegsetel sportautodel, mis on varustatud elektroonilise stabiliseerimise ja kontrolli süsteemiga, samuti esindusklassi sedaanidel. Rehvid P ZERO ROSSO™ tagavad auto suurepärase juhitavuse ja kindlad reaktsioonid isegi märja teekatte korral.

rohkem >

Pirelli P Zero Silver
Pärast pikaajalist edukat rehvide disainimist Vormel 1 võidusõiduautode jaoks otsustas ettevõte Pirelli teha kättesaadavaks eesrindlikud ja innovaatilised tehnoloogilised lahendused, mida siiani on pakutud ainult parimatele võidusõitjatele maailmas ning nende abil konstrueerida kvaliteetseimad ja efektiivseimad rehvid kõige nõudlikumate juhtide ja võimsamate autode jaoks.

rohkem >