Pirelli P Zero Nero GT

Pirelli Zero Nero GT

Rehvid P ZERO NERO GT – see on tuuningu ja kiire sõidu harrastajate seas populaarsete PZero Nero evolutsioon. Need kõrgtehnoloogilised sportrehvid vastavad kõige kõrgematele dünaamika nõuetele ja on atraktiivse disainiga.

Võrreldes eelmise mudeliga on uudistoode suurema kulumiskindlusega. Silica koostisosa lisamine kummisegusse võimaldas vähendada veeretakistust 20% võrra, mis mõjutas oluliselt kütusekulu ning tegi nende rehvide kasutamise tunduvalt kokkuhoidlikumaks. Lisaks loodi P ZERO NERO GT disainimise käigus turvisemustri modifikatsioon, mis parendas manööverdusvõimet, suurendas stabiilsust ja ohutust.

Kõikide parenduste läbiviimisel peeti meeles ka autojuhtide mugavust. Nagu eelminegi mudel, tagavad need rehvid suurepärase mugavuse liikumisel. Võrreldes rehvidega PZero Nero langes müratase ning rehvid tekitavad vähem müra kogu kasutusperioodi jooksul.

P ZERO NERO GT on suupärane valik tuunimiseks sportliku sõidustiili kõige nõudlikematele harrastajatele.

 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
Turvisemustri optimeeritud koostis

Parendatud kulumiskindlus

Suurepärane juhitavus, haardumine ja pidurdus märjal ja kuival teekattel

Suur läbisõit
Ohutu sõit sportlikus stiilis
1 – Turvisemustri laiad pidevribad ja asümmeetriline joonis Turvisemustri kõrgendatud jäikus ja püsiv kontaktipind Kiire reageerimine täiendava roolipöörde korral ja parem juhitavus
Profiili kõrgtehnoloogiline struktuur Rõhu ühtlane jaotumine kontaktipinnal Ohutu pidurdus mis tahes ilmastikuoludes suurtel kiirusel
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Kuiv teekate 4
Märg teekate 4
Sport 3.5
Mugavus 3.5
Läbisõit 4
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea  4 – suurepärane 5 – oivalinePirelli Suverehvid

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

rohkem >

Pirelli P7
Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.Pirelli P7Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda.

rohkem >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – see on esimene rehv maailmas, mis sai kõrgeima hinnangu AA ohutuse ja kütusesäästlikkuse osas vastavalt Euroopa Liidu territooriumil alates novembrist 2012. a kohustusliku uute rehvide märgistusesüsteemile. Esmakordselt esitleti rehvi laiale avalikkusele 2012. aasta juunis.

rohkem >

Pirelli P Zero
P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

rohkem >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – need on rehvid, mis sobivad ideaalselt teie auto tuunimiseks ja välimuse parandamiseks. Rehvide omadused vastavad nii välisilmelt kui tehnilistelt näitajatelt kõige kõrgematele nõudmistele ning lisavad autole esteetilist rafineeritust ja omapära.

rohkem >

Pirelli P Rosso
Rehvid Pirelli P Zero Rosso on ette nähtud kasutamiseks keskmise ja suure mahuga mootoritega autodel ning kaasaegsetel sportautodel, mis on varustatud elektroonilise stabiliseerimise ja kontrolli süsteemiga, samuti esindusklassi sedaanidel. Rehvid P ZERO ROSSO™ tagavad auto suurepärase juhitavuse ja kindlad reaktsioonid isegi märja teekatte korral.

rohkem >

Pirelli P Zero Silver
Pärast pikaajalist edukat rehvide disainimist Vormel 1 võidusõiduautode jaoks otsustas ettevõte Pirelli teha kättesaadavaks eesrindlikud ja innovaatilised tehnoloogilised lahendused, mida siiani on pakutud ainult parimatele võidusõitjatele maailmas ning nende abil konstrueerida kvaliteetseimad ja efektiivseimad rehvid kõige nõudlikumate juhtide ja võimsamate autode jaoks.

rohkem >